Benim Çılgın Ailem

5,2/10  (6 Oy) · 
23 okunma  · 
4 beğeni  · 
576 gösterim
Hayat bazen asansörün kat numaraları kadar düzenli olmayabilir Elizabeth Kellynin insanı kahkahaya boğacak kadar esprili ve akılcı bir dille kaleme aldığı, dram ve komedinin bir arada sunulduğu Benim Çılgın Ailem, aile bağlarını iyileştirmeye ve güçlendirmeye yönelik, affetmeyi ve affedilmeyi öğreten büyüleyici bir roman. Güçlü bir mizah anlayışına sahip bu roman, birlikte yaşamayı hayal bile edemeyeceğiniz ama bir o kadar da hikâyelerini merak edeceğiniz insanlarla dolu. The Washington Post Akılcı ve sivri bir anlatımı olan Benim Çılgın Ailem, yüreklere dokunacak kadar da duyarlı bir roman. Elizabeth Kelly, bir dram hikâyesini eğlenceli hale dönüştürmeyi ve ilk sayfadan itibaren okuyucuyu etkisi altına almayı başarıyor. Kirkus Reviews Muhteşem bir üslupla yazılmış bu romanı okuduğunuzda, yazarın okuyucuya sunulmuş bir armağan olduğunu anlıyorsunuz. Elizabeth Kelly, başkarakter Collienin benliğini ararken yaşadığı yalnızlığı büyüleyici ve bir o kadar da mizahi bir dille aktarmayı başarmış. Publishers Weekly Benim Çılgın Ailem, sizi Elizabeth Kellynin güçlü ve akıl dolu kalemiyle tanıştıran bir ilk roman. The Gazette Güçlü bir mizah anlayışıyla anlatılan bu kitabı okuduktan sonra farklı bir sizle karşılaşabilirsiniz. The New York Times
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  472
 • ISBN:
  9786053480174
 • Çeviri:
  Çiğdem Samsunlu
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Büşra T. 
27 Oca 16:27 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 9/10 puan

Zaman geçirmek için mükemmel bir kitap. Bitirmek için sadece yarım güne ihtiyacınız var. Okuduğum için hiç pişman olmadım. Bence oldukça sempatik bir kitaptı, elbette yerine daha iyi kitaplar okunabilirdi ama iyi ki okumuşum.

denizcvdr 
 10 May 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Plaj kitaplari vardir ya hani uzanirsin sezlonga etrafta bin turlu ses ve sen tum bu seslere ragmen okur gidersin kitabi.Bittiginde sana hicbisey katmaz ama zamanin guzel gecmistir.iste boyle bir kitap diyebilirim.Ama kotu cevirisi ve sıkıcı anlatimindan dolayi benim icin cok da akip gidemeyen bir kitap olmustu.Hatta oyleki evimin kitapliginda dahi birakmadim calistigim okulun kutuphanesine bagisladim.

Kitaptan 2 Alıntı