Bir Milyon Güneş Evrenin Ötesi Üçlemesi 2. Kitap

8,8/10  (25 Oy) · 
49 okunma  · 
24 beğeni  · 
689 gösterim
Tam 17 dile çevrilen, The New York Times Bestseller
Evrenin Ötesi Serisi'nin ikinci kitabı

Godspeed yalanlarla besleniyordu,
Şimdi ise kaosla yönetiliyor.

Amy'nin uyandırılışının üzerinden 3 ay geçmişti. Onun için dünyadaki eski bildik yaşamı artık çok gerilerde kalmıştı. Nereye baksa uzay gemisi Godspeed'in tutsak edici duvarlarını görüyordu. Ama ümidini yitirmemişti: Artık Çırak geminin lideriydi ve hayallerini hayata geçirebilmekte özgürdü.

Ama Çırak gemiyle ilgili korkunç gerçeği öğrendiğinde o ve Amy yüzlerce yıl önce hazırlanmış bir bulmacanın parçalarını bir araya getirmek için zamana karşı bir yarışa girmek zorundalar. Bu zorlu yolda ilerlerken beraber çalışıyor olmaları onları birbirlerine yaklaştırırken gemide büyüyen kaos ise uzaklaştırmakta.

Bu kez Revis'in ustalıkla ördüğü tüm gerilim, aksiyon, romantizm, yalanlar ve birleştirilen bulmacanın parçaları tek bir finale işaret ediyor: Gemiyi bir an önce terk etmek zorundalar.

Bu tehlikeli uçuşa devam etmeye hazır mısınız?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2012
 • Sayfa Sayısı:
  424
 • ISBN:
  9786055433604
 • Çeviri:
  Ayça Sağlam
 • Yayınevi:
  Olimpos Yayınları
 • Kitabın Türü:
Mestan Han Ergenekon 
18 Mar 21:44 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 8/10 puan

İlk seriye göre daha iyi bir kitap ilk serideki sıkıcı başlangıç bu bölümde yok. Yazar üzerine ekleyerek devam etmiş. İlk kitaptaki gibi basit sorunlara basit çözümler yok daha büyük sorunlar çıkıyor buda okuyucuyu kitaba daha da kilitliyor. Çırak bu bölümde artık biraz daha aktif olmaya başlıyor. tabi yaşının küçük olması bu işi daha da zora sokuyor. Ama şunu söyleyebilirim ki ikinci kitapta biraz ilerleyince iyi ki bu seriye başlamışım diyorsunuz.