Cam Kafeste 7 Soytarı

9,5/10  (4 Oy) · 
4 okunma  · 
3 beğeni  · 
70 gösterim
Peyami Recai SON, geçmişi sırlarla dolu olan ünlü bir sanatçıydı. Yıllar önce bir kurşunla parçalanmasının ardından yüzünü ameliyat ettirmek yerine maske ile dolaşmaya başladı. Uzun zamandır yüzünü kimsenin görmemesi ve yeteneğinin dünya çapında takdir edilmesi ona gizemli bir şöhret sağlamıştı. Pakize, arkadaşlarının Pekmez lakabını taktığı, daima gülen, neşesi hiç kaybolmayan çok güzel ve zeki bir kızdı. Mikail MİKAİL, yıllarca holdinginin 77. Katından dışarıya adımını atmamış, bir iş adamıydı. Gazeteci Ahmet Duman, Peyami‘nin yaşamını yazma teklifi aldığında bunu hayatının fırsatı zannetmişti. Başarısız kariyerinde ilk kez her şey değişecek şöhrete ve paraya kavuşacaktı. Ancak bu işi kabul etmekle bu üç ilginç insanın tehlikeli intikam hikâyesinin tam ortasında kalacaktı. Bu hikayedeki 7 soytarı ise iki eski dost arasındaki Eziklik, Hayranlık, Kıskançlık, Açgözlülük, Nefret, Hainlik ve Delilikti.

(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2016
 • Sayfa Sayısı:
  296
 • ISBN:
  9786051292038
 • Yayınevi:
  Akis Kitap
 • Kitabın Türü:
Ceylan Güneysu 
09 Nis 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 10/10 puan

sanırım kitabı okuyan sitedeki ilk kişi benim :) Peyami Recai'nin zekice planları, Mikail'in korku dolu hayatı, ve Peyami'nin büyük aşkı Pakize... ben kitabı gerçekten beğendim ve heyecanla okudum. belki kitabı beğenmeyip vasat bulanlar olabilir herkesin beğenisi farklı ama şunu da belirtmek isterim ki eğer bu kitabı ünlü bir yazar yazmış olsaydı eminim ki herkes övgülerle bahseder hayranlık duyardı. kitabı ilk sayfasından itibaren sıkılmadan okuyabilirsiniz. benim için tek olumsuz yanı kitapta yazım hatalarının ve birkaç yerde anlatım bozukluğunun olması. bence okunmaya değer bir kitap.

Kitaptan 2 Alıntı

Ceylan Güneysu 
09 Nis 2017 · Kitabı okudu · İnceledi · 10/10 puan

Bir insanı tümüyle sevemezsin ya da nefret edemezsin, onunla ilgili sevdiğin ve nefret ettiğin şeyler vardır sadece. Sonunda hangisi seni daha çok etkiliyorsa o kişi hakkındaki yargın da o oluyor.

Cam Kafeste 7 Soytarı, Eray Aydın (Sayfa 172)Cam Kafeste 7 Soytarı, Eray Aydın (Sayfa 172)
Nezir ÖCAL 
11 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Bizi düşmanın attığı taş değil,dostun attığı gül yıkar.

Cam Kafeste 7 Soytarı, Eray Aydın (Hallacı Mansur)Cam Kafeste 7 Soytarı, Eray Aydın (Hallacı Mansur)