Fırtına

7,0/10  (13 Oy) · 
45 okunma  · 
13 beğeni  · 
638 gösterim
Ailesinden kalma dağ evini satmak isteyen Lolly, aniden ortadan kaybolur. Hava soğuktur ve yoğun bir fırtına kapıdadır. Kasabanın şerifi bu durumdan şüphelenir ve tatilden yeni dönen oğlunu Lollyi bulması için görevlendirir. Lolly ve Gabriel eskiden ilişkileri olan iki arkadaştır.
Adam Lollynin evine vardığında beklenmedik bir durumla karşılaşır. Lollyi bulup kurtarması gerekir. Daha da önemlisi fırtınalı geçmişleri olan bu ikilinin tekrar birbirine güvenip fırtınayla ve eli silahlı adamlarla başa çıkmayı başarabilmeleri olacaktır.

“Baştan sona büyüleyici, nefes kesen korku dolu bir hikaye… Kapıyı pencereyi kapatın, koltuğunuza yerleşin ve elinize sımsıcak bir fincan kahve alıp fırtınaya kapılın”
Ny Times

“Romantik gerilimin ustası birinci sınıf romanlarına bir yenisini eklemiş.”
Herald

“Linda Howard muhteşem bir yazar.”
Iris Johansen

“Linda Howard ŞEHVET, duygusallık ve gerilimi kusursuzca birleştiriyor.”
Publishers Weekly
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2010
 • Sayfa Sayısı:
  251
 • ISBN:
  9786054335510
 • Orijinal Adı:
  Ice
 • Çeviri:
  Sonat Ece Kaya
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Güler Bilkay Aygün 
03 Haz 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Akıcı bir dille kaleme alınmış son derece sürükleyici bir kitap. Betimlemeler o kadar gerçekçi ki, kitabı okurken neredeyse roman kahramanı ile birlikte ben de üşüdüm. Çok güzel bir kitap.

Sabırlı Firuze 
31 May 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Yazarın hipotermi ile ilgili bir takıntısı var zannedersem. Her kitabında soğukla ilgili korkuları bunu daha önce yaşamış gibi anlatıyor. Kurgu ve anlatım güzel ama başka yazarlardan esinlenmiş mi diye de düşündürüyor. Basit bir anlatım ve macera kitabı sevenlerin bir çırpı da okuyabileceği bir kitap.