Sweeney

7,8/10  (14 Oy) · 
55 okunma  · 
6 beğeni  · 
1.177 gösterim
Otuzlu yaşlarında olan yetenekli ressam, Paris Sweeney herkesi kıskandıracak bir başarıya imza atmıştı: Çalışmaları New York'un en seçkin galerisinde satışa sunulmuştu ve popülerliğinin zirvesindeydi. Hayat güzeldi ve Sweeney'in tercih ettiği anlatımla, memnun ediciydi.

Sonraları Sweeney'nin rüyaları ıslak, etkili ve renklere bulanmış içinde büyüyen huzursuzluğun yansıması gibi rahatsız edici olmaya başlamıştı. Bu sırada, Sweeney aniden kendini milyoner Richard Worth ile arzu dolu bir gecenin ve ilişkinin içinde buluvermişti. Şimdi Sweeney için gerçek tehlike onun en son beklediği yerde gelişiyordu, tablolarında.

Coşkulu bir boyamanın ardından ancak kendine gelmişti ki, Sweeney şiddet dolu bir resim yaptığının farkına vardı bir cinayet sahnesiydi. Birçok kere içgüdülerine karşı gelerek tuvalin başına döndü ve her seferinde bir ayrıntıyı tamamladı. Yaptığı tablo gerçek hayattaki katilin yansımasıydı ve Sweeney şüpheli durumuna düşmekteydi. Attığı her fırça darbesiyle kendini bir cinayet davasının içinde bulma riski artmaktaydı. Ve duyduğu her arzu, buna Richard'a duyduğu açlık da dahil katilin maskesini düşürmeye çalışırken şüphe doluydu.
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2008
 • Sayfa Sayısı:
  345
 • ISBN:
  9789758461950
 • Orijinal Adı:
  Now You See Her
 • Çeviri:
  İlkin İnanç
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
03 Eki 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · 8/10 puan

Günün ikinci kitabı
Aman Yarabbim bu kadın fena gizem yazıyor yahu
Kitab çok hoştu bazı yerlerinde korktum inanin.
Kızımız bir ressam ama gizemli bir ressam Hayaletleri görüyor ve cinayetleri resmediyor
Oğlumuz ise kızımızi gördüğü yerde ısıtma halinde
Resimleri yaptığı hal uyku hali ve soğuk ürpertici bir soğukluk
Ben bile ürperdim ya
Kitabı sevdim gizem cinayet aşk yine ama tadında hersey beğendim kesinlikle beğendim kitabı sadece böyle korkutucu şeyleri ikinci kez okuyamam sanırım hahaha

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
30 Mar 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Kafa böyle dağıtılır.
Sweeney; tam daraldım ,biraz rahatlamak istiyorum ya da aşk romanına ihtiyacım var diyen her kadının imdadına yetişecek; basit ama etkili bi aşk romanı...

göziizm 
07 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 9/10 puan

Bana bu yazarı sevdiren kitaplardan birisidir,sıkılmadan,gecenin nasıl bittiğini anlamadan bir sonra ki sayfada acaba ne olacak diye merakala bititip,sonunda bittiğine üzüldüğüm bir kitaptı doğrusu.Bazı yerlerde sweeney'in kıvırcık saçlarına hayran kalsam da o aşırı üşüdüğü sayfalarda haline üzülmüştüm doğrusu.özetle okuyun :)

Kitaptan 1 Alıntı