Aşk Tuzağı

7,7/10  (26 Oy) · 
78 okunma  · 
14 beğeni  · 
1.127 gösterim
Bütün aşklar imkânsız mıdır?

Denemeden bilemezsiniz.

New York Times Bestseller yazarı Linda Howard, aşkın ve gerilimin köşe kapmaca oynadığı bu çok satan romanında sizi, en ince ayrıntısına kadar düşünülüp planlanmış kusursuz bir düğün törenine davet ediyor.

Ancak bu törende damat ve gelin karşılıklı sözler veremeyecek, birbirlerine yüzüklerini takamayacak, masum bir öpücüğün tadına varamayacak ve gelin bu özel günün ışıltısını yüreğinde hissedemeyecek; çünkü acımasız bir katil, gelini öldürmek için sinsice vaktinin gelmesini beklemektedir.

Gelinle yaşadığı sorunlar yüzünden bir numaralı şüpheli durumuna düşen düğün organizatörü Jaclyn ile olayı soruşturmakla görevlendirilen Dedektif Eric Wilder’ın yolları cinayetin hemen öncesinde kesişmiş, birlikte tutkulu saatler geçirmişlerdir. Ama oyun değişmiştir artık. Geçmişteki kötü deneyimleri yüzünden kalbini yeni maceralara kapatan Jaclyn’le Dedektif Wilder arasındaki ilişki yavaş yavaş aşka dönüşürken soğukkanlı katil de adım adım yeni hedefine doğru yaklaşmaktadır.

“Linda Howard tam anlamıyla muhteşem bir yazar.”

Iris Johansen

“Romantizm, gerilim ve eğlence ancak Linda Howard sayesinde

bir araya gelebilir.”

Sandra Brown

“Linda Howard ismi artık

heyecanla eş anlamlı hale geldi.”

Romantic Times

“Yakıcı bir aşk, dizginlenemez duygular ve elinizden

düşüremeyeceğiniz bir gerilim.”

Publishers Weekly
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2011
 • Sayfa Sayısı:
  392
 • ISBN:
  9786055420437
 • Orijinal Adı:
  Veil Of Night
 • Çeviri:
  Nilgün Birgül
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Zeynep 
05 Mar 19:17 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

Heyecan, aşk, tutku, aksiyon bu kitapta hiç eksik olmuyor. Yazarın kalemi sizi hiç sıkmadan heyecandan aşka oradan da aksiyona sürüklüyor. Bu akıcı kitabı elinizden hiç düşüremeyeceksiniz.