Kara Melek

7,8/10  (20 Oy) · 
55 okunma  · 
11 beğeni  · 
787 gösterim
Beklenmedik bir aşk ve hiç hızı kesilmeyen bir aksiyon. Ölümcül kadın uyanıp kalbinin sesine güvenecek, kötü adamlar doğru olan için savaşacak... Bir kişi kurtulacak, diğeri kurban olacak... Elmaslar ve tehlikeli adamlar, kiralık katiller... Suç Dünyasının kirli ve karanlık yüzü.. Ve diğer yanda bir kadının yalnızlığı ve bu yalnızlığın ne kadar tehlikeli boyutlara ulaşabileceği... Linda Hovvard ismi aıtık neredeyse heyecanla eş anlamlı hale geldi. Romantic Times İkinci şansların asla olmadığı, entrikalarla nefes kesen bir romantik macera Publishers Weekfy Linda Howard tam anlamıvla olağanüstü bir vazar. iris Johansen Romantizm, gerilim ve güven ancak Linda Hovvard sayesinde bir araya gelebilir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2011
 • Sayfa Sayısı:
  386
 • ISBN:
  9786055420185
 • Orijinal Adı:
  Death Angel
 • Çeviri:
  Sonat Ece Kaya
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sema öztürk 
03 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 6 günde · Beğendi · Puan vermedi

Linda Howard'ın okuduğum ilk kitabı bu oldu.Yani acikca söylemem gerekir ki bayıldım.Hemen bitirmek istemedim.Aksiyonu hissedebileceginiz bir kitap ve gerçekten sürükleyici.Linda'nin diğer kitaplarini da şimdiden çok merak ettim. Hatta Kara Melek'in filmi varsa onu da izleyip tekrar kitabi okumuş gibi olmak istiyorum.Gerçekten çok sevdim tavsiye ederim okumak isteyenlere

PINAR DEĞİRMENCİ 
 06 Eki 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · 7/10 puan

Kitap iyiydi sürükleyiciydi ama nedense çok sıkıldım ben. Sarmadı beni konusu işleyişi bazı yerlerde yok artık dedim. Özellikle kızın ölüp geri dönüşünde neyse sopi olmasın ama bu kitabi beğenmedim

Güler Bilkay Aygün 
06 May 17:57 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

İki yıldır birlikte yaşadığı Uyuşturucu Baronu tarafından 4 saatliğine bir kiralık katile ödünç! verilince Drea'nın hayatı bambaşka bir yöne kayar.
Temposu hiç düşmeyen, sürükleyici, zekice kurgulanmış çok güzel bir kitap.

Ceren Acer 
28 Mar 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Yazarın üç tane kitabını okudum. Okuyucuyu kitaba nasıl bağlayacağını biliyor LINDA HOWARD. Fakat üç kitabında da bir şey dikkatimi çekti. Kadın karakterler hep başı belaya giren katile aşık oluyorlar. Bu biraz romanın olay örgüsünü basitleştiriyor. Bence yazarın belli kalıbından çıkması gerekir. Zira ben bu yazarın kalemini sevmeme rağmen üst üste kitaplarını okuyamıyorum olay örgüsü alışılmış olduğu için.

göziizm 
07 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

asla zeki bir kadınla dalga geçme :)kitabın ana fikri buydu bence her zaman ki gibi bitmeseydi dedirtti.aradan biraz zaman geçince açıp tekrar okumaktan kendinizi alamazsınız kesinlikle linda howard bağımlılığı bende bu kitapla başladı diyebilirim.

fatma eren 
12 Oca 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bir avcı zamanla avına aşık olursa onun için neler yapabilir...

Kitaptan 2 Alıntı