İlişkiler Hiç Tanımadığınız Birine Aşık Oldunuz Mu?

8,7/10  (3 Oy) · 
11 okunma  · 
3 beğeni  · 
485 gösterim
Beth Fremont ve Jennifer Scribner-Snyder ofis içi e-posta yazışmalarının denetlendiğini biliyorlar.

Elbette biliyorlar! Çünkü onlar, "Şirket kaynaklarını kötüye kullanmayacağım, vs., vs." formlarını imzalamışlardı. Gazetede çalışan diğer herkes de şirketin e-posta politikasından haberdardı... Ama nedense kendilerini buna uymaya ciddi ciddi teşvik edemiyorlardı. Jennifer, Beth'e aile olmak hakkında eşine söyleyemediği her şeyi söylerken, Beth de Jennifer'a her şeyini anlatırdı, nokta! Özellikle sonuçta kahkahalara boğulmak varsa...

Lincoln O'Neill Beth ve Jennifer'ın e-postalarını okumaya bir son vermesi gerektiğini biliyor.

Sadece onlara birer uyarı mesajı göndermesi gerek. Aslında bunu onları ilk kez birbirlerine şirket politikasına aykırı e-postalar gönderirken yakaladığında yapmalıydı. Ama her ikisi de çok şirindi... Onlar çok akıllı, komik ve ilginçlerdi. En önemlisi de Lincoln onları sevmişti. Özellikle Beth'i.

İlişkiler Milenyum biterken yirmili yaşlarının sonundaki üç insan hakkında eğlenceli ve sürükleyici romantik bir komedi. İlişkilerin son buluşu ve yeni ilişkilerin başlangıcı, ofis aşkları, kız arkadaşlar ve erkek arkadaşınızın müzik grubuyla barış anlaşması imzalamanız hakkında bir roman.

Bu kitap kendinizi en iyi versiyonunuz gibi hissettiren kişiye Âşık olmak hakkında. Bu kişi daha önce hiç tanışmadığınız biri olsa bile!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2011
 • Sayfa Sayısı:
  428
 • ISBN:
  9786055433512
 • Orijinal Adı:
  Attachments
 • Çeviri:
  Ayça Sağlam
 • Yayınevi:
  Olimpos Yayınları
 • Kitabın Türü:
Evie 
10 Mar 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · Puan vermedi

Kapağı yüzünden okumadığım kitaplardan biriydi.Ama daha önce yazarına dikkat etmemiştim.Yazarını fark edince de hemen okumam gerektiğine karar verdim.Kesinlikle de pişman olmadım.Kitabın tarzı kesinlikle çok güzel.Özellikle romantik kitapların çoğu birbirine benzemeye başladığı için farklı olması çok güzel.Bol bol kahkaha attıran kitaplardan.Özellikle şu omuz ısırma meselesine bayılıyorum.Birinin o kadar sevimli gelmesi olayına.Kafa dağıtmak için mükemmel bir kitap.