Kötü Karma

9,0/10  (18 Oy) · 
33 okunma  · 
10 beğeni  · 
554 gösterim
Bütün Almanya bu çılgın kitabı okuyor… Okumak hiç bu kadar zevk vermemişti!
Almanya'yı kasıp kavuran, satış rekorları kıran, okuyan herkese vay canına dedirten müthiş kitap. İnanıyoruz ki Safier'in bu romanı bugüne kadar okuduğunuz kitapların hepsinden daha fazla tat verecek.Öldükten Sonra Dünyaya Bir Daha Gelmek Mi


Yıldızların gecesi yaklaşıyor. Almanya'nın önde gelen program sunucusu Kim Lange'ye Alman TV Ödülü verilecektir. Utanç verici fiyasko gösterinin ardından Kim kocasını aldatır. Aynı akşam Rus Uzay İstasyonu'nundan bir parça tam da bizim seçkin sunucunun başına düşer.
Parıltılı bir ışık, tüm anıların bir film şeridi gibi akması ve yeni bir hayat. 6 ayakçık, yuvarlak bir kafa, abartılı uzun antenler. Kim şaşkınlık içindedir. Çekici bir bayandan, sıradan bir karıcaya dönüşmek! Öteki dünyada, hayatında ne kadar çok kötü karma biriktiğini öğrenir; kızını ihmal etmiş ve kocasını aldatmıştır. Bu yüzden birinci aşamaya dönmek zorundadır. Büyük karınca Budha'sı ortaya çıkar ve onu teselli etmeye çalışır. "Hitler ve yandaşları gibi gerçek kötü adamlar bedel ödemek için bağırsak mikrobu olarak yeniden doğmuşlardır." Elbette bu, henüz yeni reenkarne olmuş biri için çok da teselli edici değildir. Dünyaya yeniden insan olarak gelebilmesi için iyi karmalar biriktirmelidir.


"Vay canına! Birçok kitap okutum fakat bu gerçekten elime geçen kitapların en iyisi. Görüyoruz ki fazla söze görek yok. Kesinlikle muhteşem!"

-Ravi Unger, Amazon.com
 • Baskı Tarihi:
  2009
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9786055943684
 • Orijinal Adı:
  Mieses Karma
 • Çeviri:
  İlhan Yabantaş
 • Yayınevi:
  Pegasus
 • Kitabın Türü:
arzu amaç 
31 Tem 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Kitabı bulma şansınız varsa, eğlenceli birkaç saat için fırsatı kaçırmayın. Bencil bir ünlünün karınca olarak tekrar tekrar dünyaya gelmesi ile ilgili bir dizi komik macera anlatılıyor. Karmanın iyileştirilmesine göre, farklı hayvanlar da beden olabiliyor. İnsanın temel erdemleri üzerine eğlenceli bir hikaye...