Aniden Shakespeare

9,1/10  (8 Oy) · 
27 okunma  · 
7 beğeni  · 
790 gösterim
Almanya'da 1 milyondan fazla sattı.
Hem gülüp hem eğleneceğiniz sıradışı bir roman.

İki kişiden biri fazla!
Bir kadınla bir erkeğin hayatı paylaşması zaten zor. Fakat bir kadın ve bir erkek aynı zamanda bir bedeni de paylaşırlarsa ortaya harika bir kaos çıkar!

Aşk acısı yaşayan Rosa hipnoz seansı sırasında geçmiş hayatına bir yolculuk yapar ve ruhu o esnada düello yapmakta olan bir adamın bedenine girer.

Yıl 1594'tür ve adam da William Shakespeare. Rosa'nın günümüze geri dönebilmesi için bir şart vardır. Gerçek aşkın ne olduğunu öğrenmek zorundadır. Bu kolay bir görev değildir. 16. yüzyılda Londra'da bir erkek olarak yaşamanın dışında, bedeninin bir kadın tarafından kontrol edilmesinden pek de hoşlanmamış olan Shakespeare ile de baş etmek zorundadır. Aynı bedenin içinde mücadele ederlerken dünya tarihinin en ilginç aşk hikâyelerinden birini yaşarlar...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2011
 • Sayfa Sayısı:
  360
 • ISBN:
  9786054456338
 • Orijinal Adı:
  Plötzlich Shakespeare
 • Çeviri:
  İlhan Yabantaş
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
ibrahim can karta 
29 Tem 16:11 · Kitabı okudu · 6 günde · Beğendi · 9/10 puan

Okuduğum en keyifli kitaplardan biri değil, en keyiflisiydi sanırım. Zaman zaman kahkaha atıp 'okuyamadığım' dahi oldu. Bize Shakespeare'in yaşadığı dönemden ucundan bucağından bilgiler verip eğlenceli detaylar anlatıyor. Çerez gibi kitap kesinlikle sıkmıyor, tek nefeste geçiyor.

Zeynep Öztemel 
25 Nis 22:34 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Uzun zamandır okuduğum en keyifli kitaptı..Ne yazık her
okuduğum kitap aklımda kalmaz fakat bu kitap hafızamdan silinmeyecek.. Baskısının olmaması çok yazık.. Bende çok uzun müddet aradım bulamadım ama sonra biri geldi avucuma bıraktı bu değerli kitabı.. Minnettarım.. Hatırası var.. Eğer ki bu kitabı sahaflarda ikinci el kitap satan sayfalarda görürseniz lütfen alınız

Kitaptan 1 Alıntı