Kuantumla İyileşmenin Sırrı

7,5/10  (4 Oy) · 
16 okunma  · 
1 beğeni  · 
861 gösterim
Son birkaç yılda, devrimsel nitelikteki kişisel gelişim metotları, pek çok kişiyi yeni bir dünya görüşüne ikna etti. Bu alandaki en yeni gelişme, yazarın Kuantum Uyumlaşması diye adlandırıp geliştirdiği, iyileşme ve iyileştirme sürecidir. Süreç, hafif bir dokunuşla işliyor, anında ve kendiliğinden, derin tedavinin gerçekleşebileceği atmosferi yaratıyor. Bu müthiş kişisel gelişim yöntemini kullanmak çok kolay ve uygulamak için birikim sahibi olmak gerekmiyor; herkes bu yöntemi uygulayabilir! Ve en şaşırtıcısı, sadece tedavi gören kişi derin ve dinlendirici bir biçimde iyileşmiyor, yöntemi uygulayan kişi de anında ve sürekli bir zindeliğe kavuşuyor. Bir deneyin, Kuantumla iyileşme’nin gücü karşısında şaşkına döneceksiniz!

“ ‘Kuantumla İyileşmenin Sırrı’nın iki kapağı arasında, Dr. Kinslow, bize, hepimizin sahip olduğu iyileştirme gücünü, basit farkındalık tekniğini öğretiyor. Kuantum Uyumlaşması; hızlı, kanıtlanmış, derinlikli, bedeni ve zihni iyileştiren bir süreçtir. Kolayca öğrenilen ve hemen etki eden Kuantum Uyumlaşması, hem uzmanlar hem de bu alanda uzman olmayanlar için etkili bir araçtır.”
Dr. Alan J. Sault,
American Board of Holistic Medicine
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2011
 • Sayfa Sayısı:
  238
 • ISBN:
  9786053843634
 • Orijinal Adı:
  The Secret Of İnstant Healing
 • Çeviri:
  Yusuf Ziya Kavak
 • Yayınevi:
  Yakamoz
 • Kitabın Türü:
Filiz 
 23 Kas 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · 10/10 puan

Kitabın ortalarına geldiğimde insafsız bir 7 puan verdiğimi itiraf ediyorum. Kitabı bitirdim ve hakkettiği puan benim gözümde 10'dur.
Frank J. Kinslow bize her spiritüel öğretinin temelinde bulunan, her ne ad ile anılırsa anılsın (sıfır noktası, saf farkındalık, anda olmak, ibnüzzaman vs. ) aynı şeye işaret eden noktanın farkındalığıyla hastalıkların iyileştirilebileceğini söylüyor. Ve diyor ki bunu yapmak sizin şu an yaptığınız eylemden yani kitap okumaktan daha kolay.
Alıntılarda da sizinle paylaştığım teknik uygulamaları var. Bunların amacı bizi anda tutacak farkındalığa ulaştırmak. Bir kez ulaştıktan sonra her an daha kolay ulaşabiliyor ve Kuantum uyumlaşması yapabiliyor olacaksınız.
Kuantum Uyumlaşmasının özünde etiketlediğimiz, yargıladığımız ve ben dediğimiz egonun ötesindeki huzura ulaşmak. Ona ulaşmaktan kasıt onun ne olduğunu öğrenmek, onu da yargılamak değil. Sadece "ben"in ötesindekinin farkında olmak. (Burada benim aklıma direk şu geliyor "Sen çıkarsan aradan, kalır seni yaradan") Sonrası çok basit bir şekilde olumlu ve basit bir niyet ve farkındalık . Buna belki de bizim terminolojimizde dua diyebiliriz. Farkındalık da bizim terminolojimizde nazar etmek olabilir. Bakışların zihnin gücü nazarı hepimiz kabul ediyoruzdur. Burada nazar kuvvetli bir anda oluşla, konsantrasyonla olumlu niyete yönlendiriliyor.
Alıntıları okuyun ve uygulamaya çalışın.
Yazarında dediği gibi "Bir şey kaybetmezsiniz."

https://hizliresim.com/7ypDQl

Kitabı pc üzerinden e-ktap olarak okudum. Bu hizmetinden dolayı Kültür Bakanlığına teşekkürü bir borç bilirim. (Gözlerime pek iyi gelmedi ama!!) isteyenler http://koha.ekutuphane.gov.tr adresinden halk kütüphanesi şifreleriyle (tc. no şifre ve kullanıcı adı) giriş yaparak kitap adıyla arama yaptırarak e-kitaba ulaşabilirler.
https://hizliresim.com/a1al15