Numaran Bende Var

8,8/10  (34 Oy) · 
76 okunma  · 
21 beğeni  · 
1.033 gösterim
Bravo bana! Kaybettim :( Şu dünyada kaybetmemem gereken tek şeyi kaybettim. Nişan yüzüğümü! Magnus'un üç nesillik aile yadigarı.

Ve şimdi, tam da annesiyle babasının döndüğü gün kaybettim. Kaybetmek için o günü buldum. Derin derin nefes al, Poppy.

Olumlu düşün :)

Bir hayır yemeğinde kızlarla iki kadeh şampanya devirdikten sonra Poppy'nin hayatı bir anda tepetaklak oldu. Yalnızca nişan yüzüğünü kaybetmekle kalmadı, arkasından yaşanan panikte cep telefonundan da oldu. Titrek bacaklarla otelin lobisinde dört dönerken, bir çöp kutusunda terkedilmiş bir telefon buldu. E, mal bulanındır demişler! Artık otele bir numara bırakabilirdi. Kaderinde vardı demek ki!

Tek sorun şuydu ki, telefonun sahibi işadamı Sam Roxton, onunla aynı fikirde değildi. Cep telefonunu geri istiyordu ve Poppy'nin, tüm mesajlarını okumasından ve özel hayatına burnunu sokmasından hiç hoşlanmamıştı. Üstüne üstlük yüzüğü bulana kadar Poppy'nin tek elle idare etmesi gerekecekti (!) Düğün hazırlıkları, Sam'in geçici asistanlığı vazifesi ve başına bizzat açtığı türlü belalar yüzünden işler iyice karışacaktı.
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2012
 • Sayfa Sayısı:
  452
 • ISBN:
  9786051420929
 • Orijinal Adı:
  I've Got Your Number
 • Çeviri:
  Bige Turan
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
angelsbooks 
28 Kas 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 7/10 puan

Evlilik arifesindeki kızımız Poppy, üç asırlık nişan yüzüğünü kaybeder ve akabinde umulmadık gelişmeler meydana gelir. Kızımızın merakı, bu noktaya gelmesinin en büyük sebebi desem yeridir.

Hoş bir romantik komediydi. İlk sayfalarda yaşanan bir sahneye çok güldüm. Okuyanlar için Beyonce şarkısı demem yeterli olur sanırım.

Film tadında ve akıcı bir seyir. Sevdim.