Numaran Bende Var

8,9/10  (26 Oy) · 
58 okunma  · 
16 beğeni  · 
888 gösterim
Bravo bana! Kaybettim :( Şu dünyada kaybetmemem gereken tek şeyi kaybettim. Nişan yüzüğümü! Magnus'un üç nesillik aile yadigarı.

Ve şimdi, tam da annesiyle babasının döndüğü gün kaybettim. Kaybetmek için o günü buldum. Derin derin nefes al, Poppy.

Olumlu düşün :)

Bir hayır yemeğinde kızlarla iki kadeh şampanya devirdikten sonra Poppy'nin hayatı bir anda tepetaklak oldu. Yalnızca nişan yüzüğünü kaybetmekle kalmadı, arkasından yaşanan panikte cep telefonundan da oldu. Titrek bacaklarla otelin lobisinde dört dönerken, bir çöp kutusunda terkedilmiş bir telefon buldu. E, mal bulanındır demişler! Artık otele bir numara bırakabilirdi. Kaderinde vardı demek ki!

Tek sorun şuydu ki, telefonun sahibi işadamı Sam Roxton, onunla aynı fikirde değildi. Cep telefonunu geri istiyordu ve Poppy'nin, tüm mesajlarını okumasından ve özel hayatına burnunu sokmasından hiç hoşlanmamıştı. Üstüne üstlük yüzüğü bulana kadar Poppy'nin tek elle idare etmesi gerekecekti (!) Düğün hazırlıkları, Sam'in geçici asistanlığı vazifesi ve başına bizzat açtığı türlü belalar yüzünden işler iyice karışacaktı.
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2012
 • Sayfa Sayısı:
  452
 • ISBN:
  9786051420929
 • Çeviri:
  Bige Turan
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
13 Tem 2015 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Sophi Kinsella 'yı seviyorum ben yaa. Harika , okurken eğlendiren ve güldüren çok akıcı okunası bir kitap. Romantik komedi sevenlere tavsiye edilir.....

Tuğba 
26 Eyl 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Kesinlikle uzun zamandır okuduğum en eğlenceli kitaptı. Mesajlaşmaları sanırım en sevdiğim kısımdı. Kesinlikle okunmalı...

Ece 
25 Tem 17:43 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Okuduktan sonra hanginiz "Yaaa çok romantik, ben de böyle bir karşılaşma istiyorum" demediniz? Konusunun özgünlüğü kitabı ilginç kılan etmen. Sam'in olayı çözüp anlatması, kızın buna başta inanmaması fakat sonrasında olanlar, yine Sam'in düğünde olan herkese attığı mesaj ve "bence biz birbirimizin dipnotu değiliz"den sonraki kavuşma, kendini tekrar tekrar okutuyor kitap.

ebru tepe 
29 Mar 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Sophie Kinsella'nın ilk okuduğum kitabıydı ve iyikide okuduğum en sevdiğim kitabı budur sanırım. Çok çok eğlenceli, mesajlaşmaları ve Poppy'nin uydurma kelimeleri beni gülmekten öldürüyor. Çok eğlenceli okunası bir kitap...Pasaklı Tanrıça daha iyiymiş sanırım onuda en yakın zamanda okuyacağım.

Pelin Sueda 
 27 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 9/10 puan

Bu yazarın okuduğum ilk kitabı. Arkadaşım al diye çok ısrar edince tavsiye üzerine almıştım. İyi ki almışım diyorum. Çok keyif alarak okudum. Diğer kitaplarını da okumak istiyorum.Okurken insanı sıkmayan ve sürekli güldüren bir anlatım , merak uyandırıcı bir konu ve tatlı karakterler . Kitabın sayfaları kendiliğinden geldi ve bir baktım ki kitap 2 günde bitmiş . Kapağı da çok tatlı olmuş ve baskısı güzel . Kesinlikle okuyun şu aralar gülmek istiyorsanız .

_cassandra_ 
 23 Kas 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · 10/10 puan

Sophie Kinsella yı elime alınca bırakmam mümkün olmuyor yine çok güzel bir kitap yazmış çok sevdim çok beğendim. Sır tutabilir misin den sonra benim için ikinci sıraya yükseldi