Yirmiler Kızı

8,2/10  (14 Oy) · 
34 okunma  · 
5 beğeni  · 
579 gösterim
Yirmilerinde bir kız ve Yirmilerden kalma başka bir kızın güzel ve komik, kusursuz ve eğlenceli macerasI! Elbette bir kahkaha makinesi!

Lara hep uçuk bir kızdı. Yani, hayattaki tercihleri ve devasa tepkileri, bir de kötü kaderi bize bunu söylüyor. Hem, yirmili yaşlardaki sıradan kızların muhabbeti bol hayaletleri pek olmaz, di mi! Oysa Laranın rahmetli büyük teyzesi Sadie, mütemadiyen çarliston dansı yapan bir kız formunda ve bitmek tükenmek bilmez istekleri eşliğinde Laraya musallat oluyor. Sadienin ruhunun huzura kavuşmasının tek yolu, biricik ve kayıp kolyesinin bulunması. Laranınsa kendi derdi zaten başından aşkın. Yeni kurduğu şirketi, iki yakasını biraraya zor getiriyor, en yakın arkadaştan iş ortağına terfi eden biricik Natalie, alıp başını Goaya kaçmış ve hayatının aşkı, Laraya tekmeyi basmış. Neyse ki Lara, Sadie ile vakit geçirdikçe hayat daha ihtişamlı bir hal almaya başlıyor ve içine düştükleri define avı, entrika dolu ve romantik bir maceraya dönüşüyor.

Acaba Sadienin hayaleti, Laranın dertlerine deva olabilir mi ve farklı çağlardan iki kız süper bir ikili eder mi?
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2009
 • Sayfa Sayısı:
  555
 • ISBN:
  9786054228454
 • Orijinal Adı:
  Twenties Girl
 • Çeviri:
  Bige Turan
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ceren Çetinkaya 
15 Ağu 01:32 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Okuduğum en güzel kitaplardan biriydi.
Çok eğlendim ve son kısmında çok duygulandım. Sophie'nin kitapları her zaman farklı ve hep çok güzeller. Okumaya başlamadan önce böyle düşünmemiştim, bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim.
Sadie, seni ben de özleyeceğim..

Nurbanu Tuna 
13 Oca 2016 · Kitabı okudu · 6/10 puan

kitap masal halinin günümüze uyarlanmış hali. bu tarz kitapları çok sevmem aslında ama arkadaşımın ısrarıyla aldım okudum. beğendim kitabı yazar okuyucuyu kasmadan akıcı dille kurguyu anltmış. okumanızı tavsiye ederim.

Pelin Özgan 
02 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Yazarın okuduğum ilk kitabı bu kitaptan sonra yazdığı hiçbir romanı kaçırmadan okudum ve en sevdiğim yazarın en iyi kitaplarından biri kesinlikle bu ! Okurken çok eğleneceksiniz !

Kitaptan 1 Alıntı

Tuncay YILDIRIM 
13 Haz 2016 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Aile
''Aileyi önemsememek kolaydır. Kanıksamak kolaydır. Ama aile, insanın geçmişidir. Kimliğinizin bir parçasıdır.

Yirmiler Kızı, Sophie Kinsella (Sayfa 543)Yirmiler Kızı, Sophie Kinsella (Sayfa 543)