Ölümün Gizli Yüzü Ash Rashid 2

7,0/10  (12 Oy) · 
20 okunma  · 
7 beğeni  · 
641 gösterim
Davayı hızla çözemezseniz başkalarının da hayatını tehlikeye atarsınız. 750.000 kopyadan fazla satan ve satış rekorları kıran bir kitap fenomeni. Ash Rashid tek başına… Indianapolis Şehri Polis Teşkilatında on iki yıl geçirmiş kıdemli bir polis ve polis kuvvetindeki birkaç Müslüman Amerikalıdan biri olan Ash, adaleti ararken kuralları esnetmekten korkmuyor. Ancak şimdi polisliği bırakmak istiyor. Hukuk fakültesinden mezun oldu ve savcı olmayı hedefliyor. İstediği son şey, yeni bir cinayet soruşturmasına karışmak...

Ancak bu durum aile dostlarından birinin evinin önünde öldürüldüğünü duymasıyla değişiyor; bu, teşkilat üyelerinin soruşturmaktansa görmezden geldiği bir cinayet. Ash soruşturmaya başlıyor ve kendini bir anda seçim politikalarının, suç dünyasının ve kendi adaletini sağlayan adamların ortasında, karmakarışık bir davanın içinde buluyor.

"Chris Culver, önümüzdeki yıllarda takip edeceğimiz bir yazar."
-C. J. Box, New York Times Satış Rekorları Kıran Breaking Point and The Highway'in Yazarı-

"Ash Rashid sert fakat merhametli bir kahramandır. Chris Culver, polisiye romanlarda cüretkar yeni bir ses."
-Jeff Abbott, New York Times Satış Rekorları Kıran Downfall'un Yazarı-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2014
 • Sayfa Sayısı:
  432
 • ISBN:
  9786055098278
 • Çeviri:
  Esra Gül Çoşkun
 • Yayınevi:
  Olimpos Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sevomberkom 
21 May 2016 · Kitabı okudu · 2/10 puan

Daha önce bir polisiye kitaptan hiç bu kadar keyif almamazlık yaşamadım.Kesinlikle alıp okumayın tavsiye etmiyorum.Aldığım için zorla okudum bir ayda.Bu kitaba ayırdığım zamana pişman oldum.