Pegasus Sırrı

6,0/10  (20 Oy) · 
73 okunma  · 
13 beğeni  · 
1.178 gösterim
Da Vinci Şifresi kitabından daha gizemli, daha heyecanlı ve daha fazla merak uyandırıcı…
Robert J. Randisi
DAN BROWN'IN DA VINCI ŞİFRESİ KİTABININ HAYRANLARI PEGASUS SIRRI'NI ÇOK SEVECEKLER.

Birisi bir sırrı ne kadar süre saklayabilir? Peki ya eğer bu sır batı uygarlığının 2000 yıllık temel taşlarını yok edebilecek kadar önemli bir sır ise? Gregg Loomis tarafından yazılan bu kitapta işte böylesine nefes kesici bir olayın peşinden gidilmektedir.

Amerikalı bir avukat olan Lang Reilly'nin kız kardeşi olan Janet Holt Paris'te bir apartman dairesinde öldürülür. Reilly, kız kardeşinin ölümünün bir kaza sonucu olmadığını anlar. Janet öldürülmüştür ve Lang katilin kim olduğunu ve kız kardeşini öldürme nedenini araştırmaya başlar.

Dan Brown hayranlarına sevindirecek bir kitap. Hız sınırlarını aşan bir heyecan. Romanın kahramanı ne tür korkunç bir tehlikede olduğunun farkında olmasa da kız kardeşinin ölüm nedeninin aydınlatmak için karanlık dünyalara, binyıllardır saklanan ölümcül sırlara korkusuzca dalıyor. Nefesinizi tutun, Gregg Loomis'in yeteneği sizi büyüleyecek. Bravo!
Harriet Klausner
Patlamalar sizi korkutmasın! Dahice kurgulanmış, oldukça akıcı, sürükleyici ve heyecan yüklü bir macera romanı.
Fresh Fiction

Bu kitapla göz kamaştırıcı bir başarıya imza atan Gregg Loomis yüksek derecede heyecan içeren bir gizem yaratmış.
Bu şöleni kaçırmayın!
Tim Davis New Mystery Reader
 • Baskı Tarihi:
  2008
 • Sayfa Sayısı:
  440
 • ISBN:
  6055943264
 • Çeviri:
  Enver Günsel
 • Yayınevi:
  Pegasus
 • Kitabın Türü:
GoldenBrown 
05 Ara 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Okuyacak bir roman bulamadığım kararsız kaldığım bir dönemde açıkcası pek bir beklenti içine girmeden arka kapağında yazanlara bakarak aldım kitabı. Ancak yazar beni mahcup etti bir çok kitaba göre daha sürükleyici bir kitap. Zaten o yüzden yazarın diğer kitaplarını da alıp okudum. Ancak özellikle belirtmeden geçemeyeceğim bir nokta da kitabın Da Vinci'nin Şifresi ile karşılaştırılması. Da Vinci'nin Şifresi'ni Maserati olarak nitelersek bu kitap ancak ve ancak Seat falan olur :) ona göre herkes yerini bilecek.

Ahmet Kaya 
01 Eki 2015 · Kitabı okudu · 4/10 puan

Da Vinci'nin şifresini okumamış olsam beğeneceğim bir kitap olurdu; ama ;Da Vinci'nin Şifresi'nden sonra yayına girmiş olması ben de direkt "taklit" alarmları çaldırdı. Taklit eserleri hiç sevmem.

Sharlot 
31 Ara 2016 · Kitabı okudu · 11 günde · 8/10 puan

Kahramanimiz kardesi ve yegenini oldurenleri ararken kendini tapinak sovalyelerinin karsisinda buluyor.kesfettigi binlerce yillik sır hayatini tehlikeye sokuyor.son derece guzel kurgulanmis ve surukleyici bir roman.

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
26 Eki 2013 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Evet kitabı alırken kapakta yazılan yorumlar abartı, ancak Da vinci Şifresi kadar olmassa da ilgi çekici ve akıcı olduğu da kesin. İnsan ne olursa olsun keyifle okuyor.İkinci kitabı da merakla alıyor. Üstelik sadece aksiyon da değil biraz da romantik bi karakter çizilişi bayan okurları kendine çekecek nitelikte

Mehmet ERİŞCİ 
19 Oca 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Gizemli,sürükleyici ve heyecan yaratıcı bir kitap. Okudukça elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir eser..

Kitaptan 1 Alıntı

Sharlot 
28 Ara 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 8/10 puan

Suçlanma işleri zorlaştırır, çünkü kamuoyunda suçlanan kişi tersi kanıtlanana kadar suçu işlemiş kabul edilirdi.

Pegasus Sırrı, Gregg Loomis (Sayfa 27)Pegasus Sırrı, Gregg Loomis (Sayfa 27)