Pegasus Sırrı

6,8/10  (37 Oy) · 
122 okunma  · 
28 beğeni  · 
1.457 gösterim
Da Vinci Şifresi kitabından daha gizemli, daha heyecanlı ve daha fazla merak uyandırıcı…
Robert J. Randisi
DAN BROWN'IN DA VINCI ŞİFRESİ KİTABININ HAYRANLARI PEGASUS SIRRI'NI ÇOK SEVECEKLER.

Birisi bir sırrı ne kadar süre saklayabilir? Peki ya eğer bu sır batı uygarlığının 2000 yıllık temel taşlarını yok edebilecek kadar önemli bir sır ise? Gregg Loomis tarafından yazılan bu kitapta işte böylesine nefes kesici bir olayın peşinden gidilmektedir.

Amerikalı bir avukat olan Lang Reilly'nin kız kardeşi olan Janet Holt Paris'te bir apartman dairesinde öldürülür. Reilly, kız kardeşinin ölümünün bir kaza sonucu olmadığını anlar. Janet öldürülmüştür ve Lang katilin kim olduğunu ve kız kardeşini öldürme nedenini araştırmaya başlar.

Dan Brown hayranlarına sevindirecek bir kitap. Hız sınırlarını aşan bir heyecan. Romanın kahramanı ne tür korkunç bir tehlikede olduğunun farkında olmasa da kız kardeşinin ölüm nedeninin aydınlatmak için karanlık dünyalara, binyıllardır saklanan ölümcül sırlara korkusuzca dalıyor. Nefesinizi tutun, Gregg Loomis'in yeteneği sizi büyüleyecek. Bravo!
Harriet Klausner
Patlamalar sizi korkutmasın! Dahice kurgulanmış, oldukça akıcı, sürükleyici ve heyecan yüklü bir macera romanı.
Fresh Fiction

Bu kitapla göz kamaştırıcı bir başarıya imza atan Gregg Loomis yüksek derecede heyecan içeren bir gizem yaratmış.
Bu şöleni kaçırmayın!
Tim Davis New Mystery Reader
 • Baskı Tarihi:
  2008
 • Sayfa Sayısı:
  440
 • ISBN:
  6055943264
 • Çeviri:
  Enver Günsel
 • Yayınevi:
  Pegasus
 • Kitabın Türü:
Güler Bilkay Aygün 
08 May 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Da Vinci Şifresini okumayan biri için gizemli ve sürükleyici bulunabilir. Ama Da Vinci Şifresini okuyan biri olarak çok yavan bulduğumu söyleyebilirim. Ayrıca Dan Brawn'ın hayal gücü ve teknik donanımı karşısında yazarın kurgusu zayıf kalmış.Tanıtımyazılarının etkisinde kalarak okursanız beklentilerinize cevap vermekten uzak, hayal kırıklığı yaratan bir kitap