Sende Kendimi Buldum Crossfire Serisi 2

7,7/10  (31 Oy) · 
124 okunma  · 
23 beğeni  · 
2.071 gösterim
Crossfire serisinin 2. kitabında heyecan dozu daha da yükseliyor.

Sakın korkma!

Zifiri bir karanlığa açtım gözlerimi. Gideon, yatağı hafifçe çökerterek yanıma oturdu ve üzerime eğilip aramızdaki battaniyenin üstünden kollarıyla sardı bedenimi. Parmaklarımı göğsüne dokundurunca çıplak tenini hissettim. İnledi ve dudaklarını dudaklarımdan ayırmadan bana doğru eğilerek ayağa kalktı; aramızdaki battaniyeleri çekip attı.

Crossfire serisinin ilk kitabı Sana Soyundum'la başlayan Gideon ile Eva'nın tutkulu aşkı hiç hız kesmeden sürerken araya eski sevgililerin girmesi, her ikisinin de şiddet dolu geçmişinden karanlık yüzler bu ilişkiyi bambaşka boyutlara taşıyor.

Bakalım, namı diğer Bay Tehlikeli ve Gizemli'nin bir türlü dile getiremediği korkunç sır aydınlanacak mı? Eva'nın farkında olmadığı büyük tehlike ne? Sende Kendimi Buldum'da, Crossfire serisinin heyecan dozu daha da yükseliyor.

"Romantik edebiyatta Day'in çok az rakibi var."
-Booklist-
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2013
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9786050913835
 • Orijinal Adı:
  Reflected İn You
 • Çeviri:
  Ayşe Kaya
 • Yayınevi:
  Doğan Kitap
 • Kitabın Türü:
Merve Aslankılıç 
26 Oca 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bu kitap cidden mükemmeldi! İnişler, çıkışlar, entrikalar, sırlar! Hafif bir Brezilya dizisi tadı sezdim ancak bu o kadar da rahatsız etmedi. Eva ile Gideon'un bir ayrılıp bir barışması beni deli etse de kitabın son yüz sayfasında aklımdan geçen şey "Yok artık, bu da böyle miymiş be! Oha artık!" oldu. Sürprizlerle dolu bir kitap ve birinci kitaptan kat kat iyi olduğunu söyleyebilirim!

Nur D. 
02 May 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Açıkçası Sana Soyundum kendini sevdirmeye ve tat vermeye belli bir noktadan sonra başlamıştı. Ama bu kitap baştan sona -bazı yerlerde mideme ağrılar girmesine sebep olacak kadar- harika, sır dolu ve heyecanlıydı. Kurgudan karakterlerin yansıtılışına, ilişkilerindeki gelgitlerden birbirlerine yaklaşımlarına kadar her şeyiyle çok iyiydi!

Kitaptan 3 Alıntı

"İnsanlar aşkı atlatabilirler. Aşksız yaşayabilirler, hayatlarına devam edebilirler. Aşk kaybedilip yeniden bulunabilir. "

Sende Kendimi Buldum, Sylvia Day (Sayfa 334)Sende Kendimi Buldum, Sylvia Day (Sayfa 334)
Merve Aslankılıç 
31 Oca 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Sen benim takıntımsın meleğim. Bağımlılığımsın. Hayatım boyunca istediğim ya da ihtiyaç duyduğum her şeysin, hayalini kurduğum her şeysin. Sen her şeysin. Seni yaşıyor, seni soluyorum ben.

Sende Kendimi Buldum, Sylvia DaySende Kendimi Buldum, Sylvia Day
Merve Aslankılıç 
25 Oca 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Altın kız nereye gittin?
Sen ve saçlarına düşen güneş yok artık.
Bedenine barda ya da arabanın arkasında sahip olabilirdim.
Ama yüreğine asla. Darmadağın oluyorum.
Önünde diz çökeceğim, sana yalvaracağım. Lütfen.

Sende Kendimi Buldum, Sylvia Day (Sayfa 168)Sende Kendimi Buldum, Sylvia Day (Sayfa 168)