Sonsuz Aşk

6,0/10  (9 Oy) · 
44 okunma  · 
10 beğeni  · 
2.129 gösterim
Claudia Gray, çok satan Evernight serisi romanından Patrice'nin geçmişini ve İkinci Dünya Savaşı'nda ölümlü bir askerle olan ilişkisini araştırır. Lili St. Crow, bizi St. Mary's Katolik kolejine götürür. Burada sevgisiz bir kızın, en yakın arkadaşını öldürdüğüne inandığı erkekten bir türlü uzak duramayışına şahit oluruz. Wicked serisinin yazarı Nancy Holder, yüzyıllardır çok sevdiği Juliet'inin dönüşünü bekleyen ölümsüz bir Romeo ile, Romeo ve Juliet'i yeniden canlandırır. Heather Brewer, sevdiği erkekle kaçırılıp buz gibi bir bodrum katta kilitli halde uyanan ve isimlendirmeye bile cesaret edemediği bir canavarla karşılaşan genç bir kızın hikâyesini anlatır. Rachel Caine, çok satan kitabı Morganville Vampirleri serisinin son doğaüstü tehdidin, orada yaşayan insanların hayatlarına değil de Eve'ye ve Michael'ın aralarındaki bağa yönelik olduğu olaylarına döner. Ve Shade'in yazarı Jeri Smith-Ready, bizi vampirleri, ailesi ve hayalleri arasında kalmış bir kızı ve ona yardım etmek için her şeyini vermeye hazır bir oğlanı saklayan çingene topluluğuyla tanıştırır.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2014
 • Sayfa Sayısı:
  248
 • ISBN:
  9786053847113
 • Çeviri:
  Tanıl Yaşar
 • Yayınevi:
  Sonsuz Kitap
 • Kitabın Türü:
Fatoş Çetiner 
06 Haz 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Puan vermedi

P.C. Cast'ın adının kullanılarak başka yazarların vampir hikayelerini tanıtım amaçlı bir araya toplandığı bir kitap. Satış amaçlı ve çok gereksizdi. Zaman kaybı.

Gülşah Özkaya 
08 Ağu 00:44 · Kitabı okudu · 12 günde · 2/10 puan

Kitabı fazla incelemeden, P.C. Cast kitapları hayranı olarak satın aldım. Kitabın "Giriş" kısmını okumaya başladığımda ilk defa bir kitaba karşı sinirlendim! KİTAP BİR P.C. CAST ROMANI DEĞİL! Yazarın bütün samimiyeti bende sıfırlandı. Çünkü 6 sayfalık bir giriş metni yazmış, geri kalan 242 sayfa başka yazarların hikayeleri. Kısa kısa tanıtım hikayeleri gibi olmuş. Ve de bazı hikayelerde -özellikle de 3. hikayede- gözlerimi devirmekten kendimi alamadım. Çok saçma geldi. Son iki hikayeyi, özellikle son hikayeyi, beğendim. Ama hikayeler nasıl olursa olsun zaten kitap çoktan kaybetti. Kitabın kapağına kocaman P.C. CAST New York Times En Çok Satan Yazar yazmışlar utanmadan. Sana ne kadar para verdiler de böyle bir şey yaptın P.C. Cast? Bir de giriş metninde yaptığın şeyi kabullenip tuhaf gerekçeler yazarken hiç mi komik gelmedi??! Satın almayın.

Librarian 
28 Ağu 2014 · Kitabı yarım bıraktı · 1/10 puan

Sadece yazarın kendisine üçkağıtçı diyerek bu kitap için yorumumu tamamlıyorum. Anlayan anlamıştır zaten.