Subliminal Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir?

9,5/10  (4 Oy) · 
16 okunma  · 
5 beğeni  · 
860 gösterim
Mlodinow, bilimi anlaşılır ve eğlenceli hale getirirken asla hataya düşmüyor. - Stephen Hawking

Yaptığınız seçimlerin neden ve nasıl olduğunu bildiğinizi mi düşünüyorsunuz Sizi tekrar düşünmeye sevk edecek olan bu harika yolculukta Mlodinowu takip edin.
- David Eagleman, Incognitonun yazarı

Okunması gereken bu kitap hem kışkırtıcı hem de son derece eğlendirici. Mlodinow iş, para, politika ve özel yaşamımızdaki hareket biçimimize, içgörümüzü açan bir bakış sunuyor. - Jerry A. Webman (Oppenheimer Funds, Incde Başekonomist), MoneyShiftin yazarıAz bildiğimiz bir yer olan bu tehlikeli bölgede, bilinçsiz zihne doğru güvenilir bir yolcu olan Mlodinow tarafından götürüldüğümüz, okunması son derece kolay, eğlenceli, düşünceyi harekete geçiren bir yolculuk. - Christof Koch, Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü, Bilişsel ve Davranışsal Biyoloji Profesörü
Berkcan Tekin 
15 Ara 2015 · Kitabı okudu · 8 günde · Beğendi · 10/10 puan

Şaşırtıcı bir kitap.Düşünmek, mantık yürütmek, karar vermek. Bunları bilinçli bir şekilde yaptığımızı sanıyoruz ama yanılıyoruz. Bu kitapta nedeni anlatılıyor.

Thalia Semiramis 
 22 Nis 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

Subliminal inanılmaz bir kitap. Çok farklı. Bilinçli olarak düşündüklerimizin arkasında bizim hiç farkında olmadığımız güçler var. Bu kitap ise bu konuyu büyük bir ustalıkla işlemiş. Eğer psikolojiyle de ilgileniyorsanız mutlaka okumanız gereken bir kitap.