Zümrüt Yeşil Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer 3

9,1/10  (56 Oy) · 
144 okunma  · 
53 beğeni  · 
1.686 gösterim
İçinde aşkın tüm renklerini bulduğunuz unutulmaz serinin son kitabı...

Bir kadın kalbi kırıldığında ne yapar?
En iyi arkadaşını arar, çikolata yer, belki haftalarca aşk acısı çeker.
Ancak zaman yolcusu Gwendolyn Shepherd, elinde olmayan nedenlerden dolayı enerjisini başka şeylere harcamak zorundadır. Örneğin hayatta kalmak...

Çünkü geçmişte yaşayan Saint Germain Kontu`nun yaptıkları, geleceği tehlikeli bir şekilde etkilemeye başlamıştır.
Gwendolyn ve Gideon aşk acısına rağmen ipucu bulmak için 17. yüzyıldaki büyüleyici bir baloda menuet dansı yapmakla kalmayacak, kendilerini unutulmaz bir maceranın da içinde bulacaklardır...

"Gizem, gerilim, bilimkurgu, romantizm ve maceranın doyurucu bir karışımı. Okuyucular tüm seriyi bir solukta bitirecek..."
-Augsburger Allgemeine-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2013
 • Sayfa Sayısı:
  464
 • ISBN:
  9786053431077
 • Orijinal Adı:
  Smaragdgrün - Liebe Geht Durch Alle Zeiten 3
 • Çeviri:
  Firuzan Gürbüz
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Yasmin 
01 Nis 2016 · Kitabı okudu · 7 günde · Beğendi · 10/10 puan

spoi içerir.:
aslında korkarak kitap incelemesi yapıyorum her incelemem şikayet ediliyor..:(
serinin son kitabı karakterlere veda zamanı ve ben üzülerek kitabımı bitirmeye çalıştım. harika bir seriye mükemmel bir son yazılmış. tavsiye edilir.

papatya 10 
 28 Kas 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

ve serinin son kitabı.. oldum olası fantastik şeyleri severim zaten. çok hayalci, çok gerçek dışı, olmazları olduran herşeyi çekici bulurum. çünkü 'gerçeklere' gözlerimi kapatarak yaşamak, 'kötü olan bi dünyadan' öylece kurtulmak kolayıma geliyor açıkçası. evet çocukça bi davranış olabilir ama zaten hepimiz çocuk kalmak istemiyor muyduk? hepimiz bıkmamış mıydık büyümelerimizle kirlenen bu hayattan? hepimiz bu kötü dünyaya gözlerimizi kapatmak istemiyor muyduk? neyse.. nerde kalmıştık? kitap.. hem zaten sadece kitaplar mutlu sonla biter..

Birsu 
14 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 10/10 puan

Gwendolyn artık gerçekleri biliyor. Kimin kızı olduğunu, neler yapabileceğini, gerçek düşmanın kim olduğunu, geçmişten günümüze gelenleri,kurtuluş yolunu ve en önemlisi kronografın yerini. Tek ihtiyacı güçlü bir müttefik, ve şansına; sahip olduğu şey tam da bu. İniş çıkışları olan bu aşk ve macera girdabına yakışan, peri masallarını kıskandıracak mutlu sonuyla; zümrüt yeşil. Okumamış olabilirsiniz. Ama hiçbirşey için geç değildir.

MUAZZEZ 
02 Kas 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Serinin en güzel kitabıydı bence. birinci kitap giriş, ikinci kitap gelişme, üçüncü kitap da konunun sonuç bölümüydü...

chanana 
17 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Aşk tüm zamanların içinden geçer serisi 2 günde bitti:( masal gibiydi, reel hayata eğlenceli bir molaydı, keşke o büyülü masal aleminde kalabilseydim hep. Serinin sonundaki minik detaydan dolayi hala kendime gelemedim. (Nasıl bağladın oraya Kerstin bacimmm harbi iyi bağladın :D ) kabul edelim sonlara dogru klişenin dibine baya bi vurdun, ucu açık bir dolu olay ve karakter de bıraktın. Ama en sonu cidden güzeldi. Ha tabi bence burada bitmemeliydi o da ayrı. Gwenn ve Gideon'un şu son halleriyle neler yapacaklarını, kronografla nerelere gideceklerini, evli mutlu çocuklu hallerini falan görmek istiyor insan haliyle :P
Yan karakterlere neler oldu yine ucu açık, yok yok yetmedi bu kitap bize Kerstinnn hanım aplacım:((( novella falan yazsan da olur, böyle ağzımıza bir parmak bal çalıp, kavanozu geri aldın yaa, alacağın olsun:( Kesinlikle fantastik sevenlere öneriyorum seriyi ama tek başınıza okumayın bence:D çünkü her an yok artık şunu gördün mü bunu farkettin mi bence şöyle olacak böyle olacak, katil uşakkk! :P diye anlık dayanışma ve heyecan birliği yapabileceğiniz bir okur dostunuz olmalı. Aksi halde kitap ve heyecanı içinizde patlıyor benimki gibi hahaha :D
Sırf beni bu kadar soru işaretleri içinde bıraktı diye de son kitaptan 1 puanı kırdım, hakettin sen bunu hayün yazar ! :D

Huriye Ekiz 
25 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Serinin son kitabı tam anlamıyla finaldi. Yazarımız finalle beklenen mutlu son mesajını vermeyi ihmal etmedi :) Ancak keşke bu kadar kısa kestirip atmasaydı. Yan karakterlerde dahil olmak üzere olayın sonunda noldu bunlara yahu demekten kendimi alamadım. Fantastik bir macera hatta biraz fazla mizah ve aşk arıyorsanız doğru seriye geldiniz. İyi Okumalar :)

TSena_gl 
13 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Kitap tam yerinde, okuyucuyu her anlamda doyuran bir şekilde bitti. Bu kitapta daha doğrusu seride baskın olarak kızdığım; Kont diye bilinen pislik adamın kadınlara karşı ezici tutumuydu ama ne demişler kadınlardan korkacaksın. Ve tabii kişinin duyduklarına koşulsuzca, sorgulanmadan inanmasıydı, eh bu durumda bir yere kadar. Kitabın konusu: Gwendolyn'un aldığı yardımlarla tamamen çözdüğü sırlar ve ardından çıkan acı gerçekler... Gwendolyn hiç bu kadar olgun olmamıştı. Gideon, artık kendi aklını kullanmaya karar verirse... Peki tüm bunların yanında düşmanınız, bildiğinizin aksine sizden çok uzakta değilse? Yapılan planlar umulduğu şekilde gidecek mi? Yaşanan zorlu anlar artık tamamen bitebilecek mi? Bu kitap her şeye son noktayı koyuyor. Gerçekten özgün ve güzel bir seriydi. Herkese tavsiye ederim

Naz 
17 Oca 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Kitabı okudum, çok çok beğendim. Diğer serilerinide okudum. Gerçekten kitap bittiğinde yokluğunu hissediyorsunuz. Almanızı ve okumanızı tavsiye ederim. Kitaptaki karakterlerin aşkları ve ruh halleri mükemmel anlatılmış. Fantastik ve aşk hikayelerini seviyorsanız almalısınız.

çağın eracar 
05 Mar 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Serinin ilk iki kitabını nefes almadan okudum ama 3.kitaba gelince karakterlere veda edeceğim için yavaştan aldığım bitecek diye üzüldüğüm bir kitap.

Corpus 
23 Ara 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Son kısım beklediğim kadar iyi değil ama bunun dışında yine çok güldüğüm, eğlenceli bir kitaptı. :)

Kitaptan 9 Alıntı

Aşk böbreklerden geçer, mideye vurur, kalbi kırar, göğsü sıkıştırır ve aklını bozar.Ama birincisi; bunlar geçer, ikincisi, durum hiç de sana göründüğü gibi umutsuz değil ve üçüncüsü kalbin camdan değil.

Zümrüt Yeşil, Kerstin GierZümrüt Yeşil, Kerstin Gier
Huriye Ekiz 
25 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

Ebediyen
''Ebediyen'' birçok ''şimdi''den oluşur.
(Emily Dickinson)

Zümrüt Yeşil, Kerstin Gier (Sayfa 387)Zümrüt Yeşil, Kerstin Gier (Sayfa 387)
Huriye Ekiz 
25 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

''Etrafındaki herkes günün birinde ölmesi gerekirken hayatta kalmak korkunç olmalı''

Zümrüt Yeşil, Kerstin Gier (Sayfa 394)Zümrüt Yeşil, Kerstin Gier (Sayfa 394)

Korkaklar bin kez, cesurlar bir kez ölür. Şimdiye kadar duyup da en çok şaşırdığım ise; kaderlerin en büyüğü olan ölüm, kapıyı çaldığında, insanların bundan korkmalarıdır.

Zümrüt Yeşil, Kerstin Gier (Sayfa 247)Zümrüt Yeşil, Kerstin Gier (Sayfa 247)