Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Gönderi Oluştur

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

Eskişehir'de dünya kadınlar gününde açılışı yapılan ANNE HEYKELİ tam bir sanat eseri 🙏♥️
Çok güçlü aynı zamanda bayağı kırılgan , metanetli fakat sık sık ağlak , duygusallıkta dört başı mamur , mütemadiyen akıllı,sakin ve sabırlı... Garip bir olaysın sevgili kadınlık . Ve bir kez daha kabul ediyorum seni . öpüp başımda taşıyorum zekânı,arada bir de bağrıma basıyorum nahifliğini , seviyorum işte günün sonunda kadın olmayı . Bugün ve her gün Allah'ın beni dilediği cinsiyetten yaratmasına memnunum . Yasemin olmaktan da memnunum , memnun olduğuma da memnunum, şükür 🌱
Reklam
Neydi o dünkü havan öyle !
Bu ülkede, bir kadını sokak ortasında dövebilir, hatta öldürebilirsiniz. Ancak, öpemezsiniz. Çünkü biz ahlâklı bir toplumuz.
YAŞASIN 8 MART
8 MART Kapatilizme Karşı Direnen Kadınların Onurlu Günüdür Eğlence Günü Değildir. 1857 de 129 KADIN bize çiçek alın diye ölmedi
Her başarılı kadının arkasında kendisi vardır.💪🏻
Reklam
Doğru söyleyin, "emekçi" yi, kaç kişi "ekmekçi" diye okudu?.. :)
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun. 🤍💐
Hepinizin Dünya kadınlar günü kutlu olsunn💗🎀
Daha geçen hafta 8 kadın katledildi. Bugünü bile tüketim kültürü içine lağvetme gayreti rezilce. Her kim bu günü indirim, çiçekler, aşk mesajlarıyla ilişkilendiriyorsa dertleri kadının varlığı değildir. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü var olma ve kazanım günüdür. Kutlu olsun.
Reklam
Dünya Emekçi Kadınlar gününüz kutlu olsun,Kadının varlığına katlanamayan zihniyet; elbette onun yazmasına, okumasına, düşünmesine de karşıdır.
Kadınlar Günü'müz Kutlu Olsun ❤️ "Şuna inanmak gerekir ki, dünyada gördüğümüz her şey kadının eseridir." - Mustafa Kemal Atatürk
Kadın gibi gülen, kadın gibi konuşan, kadın gibi üreten, kadın gibi düşünen, kadın gibi seven, kadın gibi vefalı, kadın gibi güçlü, kadın gibi zarif bir dünya istiyoruz...🌹
Kendi hikayesinin kahramanı olmayı seçmiş Tüm güçlü kadınların 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN.💐🌹
84 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.