Giriş Yap
“Sahi, özlem ne kadar zalim bir histi..Özlem yutkunamadıklarımdı.”
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Duygularımız içimizdeki rehberin elçileridir. Öfke, hüzün, telaş, mutluluk, hayal kırıklığı, özlem ; hepsi birer elçidir ve bize önemli mesajlar vermeye çalışmaktadırlar. Duygularınızı tanıyın ve köklerini bir an önce dikkate almaya başlayın.
Seni unutmam ne mümkün öylesine özlem duyuyorum ki sana bıraksalar geleceğim yanına öteki evrene ama insanı bağlayan şeyler var buraya bütün iş ölebilmekte yaşamak çok kolay ve yahya kemal'in dediği gibi iş şu kubbede hoş bir sedâ bırakabilmekte geleceğim yanına geleceğim ama aykırı düşmekten korkuyorum orada.. #ferhansensoy
“Lambalar yandı. Ben de özlem acısıyla yandım. Annemin o güzel, beni her bakımdan destekleyen yüzü gözümün önünden gitmiyor... Sözlerini duyar gibi oluyordum. Ah, o sevgiyi nasıl anlatayım! İki kez falaka yiyeyim, annemi göreyim. Yirmi kez kalfa kulağımı çeksin, ben annemin yanında bulunayım.”
Sayfa 84 - Akvaryum Yayınevi
Reklam
·
Reklamlar hakkında
bu kadar sevmesinin verdiği korku mu yoksa elde edilemeyecek şeylere duyulan özlem mi? Belki de bu gece bu masada oturması gereken kadına duyulan özlem..
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
1000
10bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.5