Giriş Yap

Rita Hunter

Yazar
8.0
901 Kişi
Tam adı
Zeynep Avcı Ataş
Unvan
Türk Yazar
Doğum
Zonguldak, Türkiye, 8 Ağustos1980
Yaşamı
Zeynep Avcı Ataş ''Yazdığı historical aşk romanları ile batılı muadilleriyle yarışan yetenekli Türk kızı..'' Epsilon Yayınevi 08.08.80’de Zonguldak’ta doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Zonguldak’ta okudu. Özellikle lise dönemimde, üniversiteyi kazanmaktan daha mühim gördüğü zengin bir Barbara Cartland koleksiyonuna sahip oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdiğinde de çok sayıda kitap okumuş olmasına rağmen, yine de bir şeyler yazabilmek için eline kalem aldığı söylenemezdi. Üniversitedeyken stajyer olarak başladığı şirkette öncelikle İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak 2 sene çalıştıktan sonra 7 sene boyunca görevine aynı firmada yönetici asistanı olarak devam etti. Amatör yazarların hikâyelerini yayınladıkları bir sitede, ilk denemesini yayınladığında çok iyi tepkiler aldı ve bu işi benimsedi. İlk kitabı Kalbimi Çaldın da öncelikle internet hikayesi olarak yayınlandıktan sonra okurlarıyla buluştu. Diğer kitapları Tatlı tuzak ve Ateş Serisi olmakla birlikte yazmayı asla bırakmayacağı için okurlarını yeni kitaplarıyla buluşturması yakındır.

İncelemeler

Tümünü Gör
368 syf.
·
3 günde
·
9/10 puan
Arada böyle kafa dağıtmalık kitap iyi geliyor ;) Çerez niyetine ;) Serinin son kitabı... Diğerlerine nazaran, eh işte dedirtti bana ;) Teşekkürler
Rita Hunter
...
Kış Nefesi
7.5/10 · 243 okunma
Reklam
488 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
Aşkın Ateşi Okudum bitti. Spoiler içerir. Yazarın kalemiyle ilk defa tanıştım ve aşık oldum. Kuzumun tavsiyesi üzerine almıştım, iyi ki almışım diyorum. Elinize aldığınız an bırakmak istemiyorsunuz. Akıcı ve sürükleyici bir eser. Isabella sen çok cesur bir kızsın. Arkadaşın için yaptığın şeyler, daha sonra korksan bile belli etmemeye çalışman çok güzeldi. Aşık olduğun zamanki halin çok tatlıydı. Isabella sen olmasan ben kime gülerdim en çok bilmiyorum . Fredy 'nin aşık olduğu kız Adrian ile nişanlanmak üzere. Canı çok yanan Fredy bir plan yapar ve davete gider. Ama tek başına değil en yakın arkadaşı Isabella ile. Bu ikilinin dostluklarına bayıldım. Asla unutamayacağım bir anınız var. Şemsiye ile Fredy' e vurman asla unutulacak bir sahne değil Isabella. İkilinin yaptıkları plan işe yarıyor. Yalnız Fredy arkadaşını yarı yolda bırakman hiç hoş bir davranış değildi. Neyse sonuçları güzel olduğu için çok fazla bir şey demeyeceğim. Adrian adamın seni de sevdim bazen beni sinirlendirmene rağmen . Gerçekleri öğrendiğin zamanki halini asla unutmayacağım. Isabella ile olan atışmalarına bayıldım. Her sahneniz ayrı bir güzeldi. Hangisini anlatacağım bilmiyorum. Kesinlikle okuyun derim. Harika bir tarihi aşk okudum. Yazarımız öyle bir yazmış ki sanki olayların içerisindeymişim gibi hissettim. Bittiğinde üzüldüm. Yazarın başka kitaplarını da okuyacağım kesinlikle. Bu arada yazarımız bir Türk. Adını Rita Hunter olarak kullanıyor. Evet kimler okudu.
Aşkın Ateşi
7.9/10 · 342 okunma
479 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Ailesi tarafından zorla acımasız bir adamla evlendirilen bir kadın. Zulümle, tacizlerle, aşağılanmalarla geçen bir hayat. Gerçek hayatta bunlar var ama kitaplarda da okuyunca insanın beynine balyoz gibi vuruyor. Romanların iyi özellikleri şu ki kadınları kurtaran bir kahramanımız ortaya çıkacak ve mutlu son. Keşke gerçek hayatta da kalem ve silgilerle mutsuz sonları düzeltebilsek:( Kitap güzel bir aşk romanı. İnsana empati yaptıran ve okudukça mutlu eden.İyi okumalar:)
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42