Tatlı Tuzak

8,4/10  (14 Oy) · 
43 okunma  · 
13 beğeni  · 
698 gösterim
Şiddetli yağmur yüzünden kabaran dere, Sedgwick'lerin evini kasabaya bağlayan köprüyü seline kattığında, kimse olacakları tahmin bile edemezdi.

Grandoor Dükü Connor Tracey prensipli bir adamdı. Çapkın olabilirdi ama evli ve tecrübeli kadınları yatağa atmak sayılmazsa, kimse bir ahlaksız olduğunu iddia edemezdi... Fakat günah kadar çekici, melek kadar güzel taşra gülü Claire'in odasına, gecenin bir yarısı onu rezil etmek pahasına girmeye karar verdiğinde tüm prensiplerinin ve erdemlerinin birkaç kadeh brendi ile yok olup gidecek kadar zayıf olduğunu görecekti.

Ancak bu kendisiyle yaptığı bir iç hesaptı... Asıl hesap ise o meleğin değil de, erkek kılıklı arkadaşının yatağında uyandığında vereceği idi... Evet, kesinlikle Tanrı'nın oyununa gelmişti...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2012
 • Sayfa Sayısı:
  496
 • ISBN:
  9789944824095
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
angelsbooks 
04 Ağu 17:08 · Kitabı okudu · 2 günde · 9/10 puan

Türünün iyilerinden oldu bu kitap benim için. Her şey dozunda ve güzel gitti. He güleyim edeyim derseniz bence bunu bulamazsınız, çünkü ben bulamadım. Ama tarihi aşk okuyayım derseniz bakmanız lazım.

Nur D. 
11 May 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Elisha güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken arkadaşı Claire'ın aksine hele de bitlendiği için kesilmiş saçlarıyla çekicilikten ve güzellikten uzak bir kızdır. Fakat Elisha'nın ilk görüşte aşık olduğu Grandoor dükünün, gözüne kestirdiği Claire yerine sarhoş bir şekilde onun odasına girmesi Elisha ve Connor için bir dönüm noktası olur ve yanlış anlaşılmalar Elisha'nın tatlı tuzağına dönüşür.

Olmasını beklediğim/istediğim bir şey olmadı, çok içimde kaldı. Son kısımlarda yaşanan bir olayı ise gerçekten beklemiyordum. Etkileyici, akıcı, içten bir kitaptı. Ah Connor ah... :))

Aysenur saklıca 
28 May 19:45 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bu yazarın kalemine bayılıyorum.. Yine muhteşem bir kitaptı.. Bu kadar beklettiğime pişman oldum.. Artık yeni kitabı çıksa okusak diyorum ve merakla bekliyorum.. ;)