Aşk Seni de Vurur Highlands' Lairds Serisi 3

8,9/10  (15 Oy) · 
58 okunma  · 
12 beğeni  · 
1.511 gösterim
Aşkın, nefretin, intikamın ve saf arzunun özüne inen sürükleyici bir hikâye...

St. Biel'li Prenses Gabrielle için İskoçya şaşırtıcı manzaraların, vahşi klan şeflerinin, aldatıcı vadilerin, dik gölgelerin - ve şimdi de hilekârlığın, ihanetin ve cinayetlerin diyarıdır. Muhteşem güzelliğiyle tanınan ve İngiltere'nin en güçlü baronlarından birinin kızı olan Gabrielle, aynı zamanda Highlands topraklarında barış isteyen kral için mükemmel bir pazarlık kozudur. Kral John, Gabrielle'in iyi huylu ve asil bir beyle evlendirilmesine karar verir. Ama bu evlilik asla gerçekleşmeyecektir.

Muhafızlarıyla birlikte akıl almaz bir zalimliğe tanık olan Gabrielle için her şey bir anda değişir. Okuyla tek atışla birinin canını alırken, bir başkasının hayatını kurtarır ve böylece savaş başlar.

Birkaç gün içinde eski ve yeni düşmanlar arasında büyük bir kavga alevlenirken Highlands tutkuyla tutuşur. Gabrielle'in sakladığı sır yüzünden İskoçya'nın en korkulan adamı Colm MacHugh'un cesur olmak için yeni bir sebebi vardır. Colm'un delici bakışlarının altında Gabrielle'in ne bedeni ne de kalbi güvendedir.

"Sürükleyici ve ilgi uyandırıcı."

-Publishers Weekly-

"Garwood tarihi aşk romanı yazarları arasında parlayan bir yıldız."

-The State-

"İskoçya'nın masalsı atmosferinde maceraya doyacaksınız."

-The Roanoke Times-
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2013
 • Sayfa Sayısı:
  392
 • ISBN:
  9789944826624
 • Orijinal Adı:
  Shadow Music
 • Çeviri:
  Kübra Tekneci
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
haribu 
21 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Julie Garwood sen benim bitanemsinnn ve tabii ki uykularımın katilisin ;) yani kitabı bırakıp ne iş yapabildim ne uyuyabildim ,anlatımı çok güzeldi,akıcıydi. Gelin'den sonra bu kitapta da kadın karakter daha baskındı.hikayesi de güzeldi,tabii ki yine iskoç beyimiz ,istenmeyen yarı ingiliz kızımız,atışmalar filan ,sonra büyük aşk :) bir Julie klasiği daha :)