Kitap
Bir Rüya Gibi

Bir Rüya Gibi

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.4
37 Kişi
76
Okunma
29
Beğeni
1.290
Gösterim
352 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 9 sa. 58 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Novella Yayınları · Nisan 2016 · Karton kapak · 9786053489290
Orijinal adı
Edenbrooke
Aşk, bazen bilmediğiniz bir yolda attığınız tedirgin adımların ardından gelir Annesi öldükten sonra tüm yaşamı değişen Marianne, kendini büyükannesinin yanında, sıkıcı bir şehir hayatının içinde bulur. Oysa o eskisi gibi kırlarda dolanmayı, resim yapmayı ve çok sevdiği atlarla gezintiye çıkmayı hayal etmektedir. Marianne'nin kaderi, ikiz kardeşi Cecily'nin onu şehrin dışındaki, alabildiğine yeşil arazilerle çevrili, muhteşem bir eve davet etmesiyle değişir. Koruması altında olduğu, kuralcı büyükannesi bu daveti kabul etmesine izin verir, aynı zamanda mirasını da ona bırakacağını açıklar. Fakat bunun için bir şartı vardır: Marianne tam bir hanımefendi gibi davranmayı öğrenmelidir. Özgürlüğünü geri kazanma umuduyla yola çıkan genç kız, İngiltere kırsalında keyifli vakit geçireceğini düşünürken, kendini entrika ve romantizm dolu olayların içinde bulur. Yeni tanıştığı evin yakışıklı ve gizemli vârisi, onu tutkulu bir çıkmaza doğru sürüklerken, büyükannesinin isteğini yerine getirmek git gide zorlaşmaktadır. Marianne, telaşlı kalbinin dizginlerini elinde tutmayı başarabilecek midir? "Bir Rüya Gibi'nin her sayfası aşk ve entrika dolu. Tekrar tekrar okumak isteyeceğiniz ve herkese önereceğiniz bir kitap." Jason F. Wright "Bir Rüya Gibi, büyüleyici karakterleri ve aşkla örülmüş bir kurguyu şahane bir okuma deneyimi için bir araya getiriyor. Bırakması çok zor." Lynette Dashne "Yürek hoplatan bir aşk hikâyesi. Sürekli bir sonraki sayfaya geçmek için sabırsızlandım, ta ki kitabı bitirinceye dek. Serinin bütün kitaplarını okumalıyım." Mary Mull
4 mağazanın 3 ürününün ortalama fiyatı: ₺16,5
8.4
10 üzerinden
37 Puan · 6 İnceleme
turuncubihayal
Bir Rüya Gibi'yi inceledi.
352 syf.
·
52 günde
Philip bir mektup yazdı ki ne yazdı. Ah bende uyandırdığı hisler hala derinlerimde saklı.Mektubu yazarken aşık oldum ona. Bir erkek bu kadar güzel sevmeli işte. Yazar çok güzel anlatmış bu saf aşkı. Philip hayran olduğum bir adam. Kesinlikle okumalısınız. Marianne çok şanslısın.
Bir Rüya Gibi
8.4/10
· 76 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
Gülçin Doğu
Bir Rüya Gibi'yi inceledi.
352 syf.
·
80 günde
·
Puan vermedi
Hediye edilen bir kitabın karakteriyle bu denli benzemem kitabı okumayı dahada özel kıldı bir sayfasında herşeyden önce olduğum kişi olarak sevilmek istiyorum diyordu ne özel bir cümle karakterleri çok ilgi çekici ve mutlu sonla bitmesiyle ne güzel kitap diyorsun ve bittiğine üzülüyosun okurken aşk duygusunun en saf halini okuycağınıza eminim hatta sizde sevdiğiniz insanlara bu özel kitabı hediye edebilirsiniz
Bir Rüya Gibi
8.4/10
· 76 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
10
soulZKT
Bir Rüya Gibi'yi inceledi.
352 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Masum bir AŞK romanı. Okuduğun zaman hissediyorsun her bir kelimeyi, her bir cümleyi... Zaman akıp gidiyor, sayfalar da geçip gidiyor.. Bitmesini istemiyorsun.. (Ben istemedim..) İlk okuduğumda da sevmiştim, şimdi de sevdim.. Ve yine yeni yeniden okumayı düşünüyorum ve eminim o zaman da sevicem..
Bir Rüya Gibi
8.4/10
· 76 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Gamze Değer
Bir Rüya Gibi'yi inceledi.
352 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Bu devirde sakarlıkta zor
Başa ne geliyorsa paradan maldan geliyor. Ama kurgularda her zaman beyaz olmasada arap kırması atı olan bir centilmen geliyor ve herşeyi yoluna koyuyor. Daha sonra bir yakınlaşma bir gönül meselesi falan filan birbirlerine kur yapıyorlar. Lakin kötü kadın Müzeyyen kızın kız kardeşi adama göz koyuyor. Ama aşıklarımız sonunda kazanıyor.
Bir Rüya Gibi
8.4/10
· 76 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6