Faldet (After #3)

·
Okunma
·
Beğeni
·
2
Gösterim
Adı:
Faldet
Yazar:
Alt başlık:
After #3
Baskı tarihi:
21 Şubat 2017
Sayfa sayısı:
766
Format:
Karton kapak
ISBN:
9788771592191
Kitabın türü:
Orijinal adı:
After - We Fell (After #3)
Dil:
Danish
Ülke:
Denmark
Yayınevi:
People's Press
Baskılar:
After 3: Ayrılık
After We Fell
After We Fell
After We Fell
Faldet
816 syf.
·Beğendi·9/10
En beğendiğim kitap oldu bu seride. En azından Hardin in daha düzgün şekilde çabaladığını gördük çok şükür Haydi gelsin 4. kitap. Mutlu olun artık be
816 syf.
·2 günde·Beğendi·7/10
Serinin 3. kitabı. BU kitap adından da anlaşılacağı üzere ayrılık konu alıyor.
Tessa'nın Seatle'a taşınmak istiyor ve tabi Hardin onunla taşınmak istemiyor. Buna deli oldum işte. Hardin, Tessa'yı deli gibi seviyor. Neden Seathle'a Onunla taşınmıyor anlayamıyorum. Tess bu sefer ne olursa olsun kararlı elinden geldiğince uzak durmaya çalışıyor Hardin'den. Ne kadar uzak durabirse tabi. Tessa'nın babasının hayatlarına girmesi ve babasının kötü alışkanlıkları .. Bu kitapta aşık, ayrılığın yanında hüzün ve ailevi sorunlar de var.
816 syf.
·6/10
Sonunda serinin üçüncü kitabını bitirdim ve incelemeyi tüm seri üzerinden yapacağım. Çerezlik bir seri diyebilirim. İkinci kitaptan sonra devam etmeyecektim aslında ama elime üçüncü kitap geçti ve okuyayım dedim. Diğer kitaplardan bir farkı yoktu açıkçası. Tessa ve Hardin'in sürekli kavga etmesi ve sürekli barışmalarından ben bile yıldım. Araya ufak tefek sırlar ve biraz aksiyon karıştırmak da işe yaramamış maalesef. Çerezlikler kategorisinde bakıldığında iyiydi ama öyle edebi bir değeri de yoktu. Kafanız çok dolu olduğunda ve sadece zaman geçirmek istediğiniz zaman okunabilecek bir kitap.
816 syf.
·2/10
Afterin ucuncu kitapi. Tessa ile Hardin gene ve gene tartismalarini kavgalarini, kiskancliklarini ve bolca iliskilerini analtmaya devam ediyor, Ikinci bölumde olanlarla ayni olaylar, biraz daha gecmislerine iniyor bu kitapta ve neden hardin ve Tessanin böyle olduklarini, yazar bize anlatmak istiyor. Bolca tutarsizlik var kitapta ve bolca sex anlatimi, yazar fazla detajli sahneler anlatiyor ve bu biraz mide bulandiriyor. Bu kadarida fazla dedirten cok sayfa bulunmakta.
816 syf.
·8 günde·Beğendi·5/10
Son kitaba bir adım kala diyelim ve son kitapla birlikte toplu bir inceleme yapalım...............................................................................
816 syf.
·Beğendi·10/10
Tek solukta okuyacağınıza ve bitirdiğinizde kalbinizde bir boşluk kalacağına emin olduğum bir kitap. Sevginin sizi karanlıktan aydınlığa taşıyabileceğini, herkesin umutsuz vaka gözüyle baktığı insanların bile aslında sevilmeyi ve azad edilmeyi bekleyen ruhlar olduğunun kanıtı. Bu seride kendimi buldum, her kitabından deneyim kazandım, One Direction hayranı olduğum zamanlardaki anılarımı taşıdığı için değil sırf, bana hayatı kendi koltuğumun rahatlığından deneyimlettirdiği için bu kitap benim için hep özel bir yere sahip olacak ve hep tavsiye edeceğim kitaplar arasında yer alacak. Okumalı, okutturmalısınız
"Hayır takıyorsun ama kabul etmiyorsun: Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki hiçbir şeyi umursamıyormuş gibi davranan insanlar aslında her şeyi dert eden insanlardır."
"Aklıma yine hayatımdaki o adam geliyor; aklıma o geliyor, her yolum ona çıkıyor. Bütün düşüncelerimde o var. Bunun iyi bir şey olduğundan emin değilim. Ancak durum böyleyken, birlikteliğimizin sonunun iyiye varacağına inancım tamdır. "
"Seni senin istediğin gibi sevemiyor olması, onun seni sahip olduğu her şeyle sevmiyor olduğu anlamına gelmez."
Yürüyüşe çıkmaya karar verdim, normal insanlar sinirlendiklerinde öyle yapar, duvarları yumruklayıp otu boku kırıp dökmezlerdi.
Aslında sen onu bir kapana hapsetmişsin, işte bu yüzden seni terk edemiyor; seni sevdiği için değil, sensiz yaşayamayacağı algısını ona yaşattığın için.

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Faldet
Yazar:
Alt başlık:
After #3
Baskı tarihi:
21 Şubat 2017
Sayfa sayısı:
766
Format:
Karton kapak
ISBN:
9788771592191
Kitabın türü:
Orijinal adı:
After - We Fell (After #3)
Dil:
Danish
Ülke:
Denmark
Yayınevi:
People's Press
Baskılar:
After 3: Ayrılık
After We Fell
After We Fell
After We Fell
Faldet

Kitap istatistikleri (Bütün baskılar)

Bu baskının istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%0
9
%0
8
%0
7
%0
6
%0
5
%0
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0