İlk Defa Losing it Serisi 1

7,2/10  (18 Oy) · 
77 okunma  · 
14 beğeni  · 
1.295 gösterim
Üniversitenin tek bakiresi olarak mezun olmak istemeyen Bliss hızlıca birini bulup bu işi çözmeye karar verir. Mümkün olduğunca çabuk... Tek gecelik bir ilişki... Bliss o kişiyi bulur ancak gerçekten gülünç bir bahaneyle onu yatakta bırakarak kaçar. Ertesi gün sınıfa giren yeni tiyatro öğretmeni ona çok tanıdık geliyordur. Bliss tam sekiz saat önce onu yatakta bırakmıştır... Yalnız... Çıplak...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  280
 • ISBN:
  9786055057046
 • Orijinal Adı:
  Losing It
 • Çeviri:
  İmge Tan
 • Yayınevi:
  Pena Yayınları
 • Kitabın Türü:
Leyla yüksel 
10 Oca 02:07 · Kitabı okudu · 1 günde · Puan vermedi

⭐"Kimi zaman yaşamda harcadığın emeğe en çok değecek şeyler en korkutucu olanlardır."⭐
Merhabalar‍️ ben bu kadının adını bir yerden hatırlıyorum diye diye kitabı okudum ve meğer ben bu yazarın pdf olarak Esinti adlı romanını okumuştum. Zaten o kitabı okurken çok sevmiştim bunda daha da sevdim. O kadar yalın, o kadar güzel bir anlatım şekli var ki ister istemez seviyorsun. Samimi yani.
Bu kitabın konusu aşırı derecede klişeydi ama nasıl böyel klişeler ötesi fakat anlatım tarzı, karakterlerin kimyasının uyumu bana tam böyle okumak istediğim aşk romanını verdi.
Sadece ve sadece kitapta geçen bekâret kaybetme mevzusu çok fazla uzatıldığı için çok sevemedim. Onun dışında her şey mükemmeldi.
Bir de bu kitabı ben başka bir yayınevinden çıktı zannediyordum meğer pena yayınlarının kitabıymış, puntolar ise bir aşk romanından beklenmeyecek şekilde küçüktü bu beni biraz şaşırttı. Neyse efendim, Ben kitaptan memnun kaldım yani okursan bence sende kalırsın. Tavsiye ederim.
Kitaba puanım:4,5/5⭐⭐

Gül yalçın 
31 Mar 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

başlangıç olarak eğlenceli bir kitap bazı yerlerinde kahkaha atıp güldüğüm bile oldu..sevgiyi hisseden insanların birbirleri içinyaptığı fedakarlık ve gösterdiği özen etkileyebilir..

İlk Defa benzeri kitaplar

Kitaptan 4 Alıntı

ebru tepe 
14 Eki 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

''Annem küçükken bir arkadaşımla aramız bozulduğunda bana bazı ilişkilerin öylece bitebileceğini söylemişti. Tıpkı bir yıldız gibi göz alıcı, parlak bir şekilde yanarlar ve sonra özel herhangi bir sebep olmaksızın ömürlerini tamamlarlar.''

İlk Defa, Cora Carmackİlk Defa, Cora Carmack
ebru tepe 
14 Eki 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

''Kimi zaman yaşamda harcadığın emeğe en çok değecek şeyler en korkutucu olanlardır.''

İlk Defa, Cora Carmackİlk Defa, Cora Carmack