Işığın Anahtarı Key Trilogy 1

8,0/10  (10 Oy) · 
47 okunma  · 
9 beğeni  · 
620 gösterim
Her zaman İrlanda efsanelerinden etkilenmiş ve kendini o sihirli öykülere yakın hissetmiş olan Nora Roberts, 'Anahtar' üçlemesinin ilk kitabı olan 'Işığın Anahtarı' ile hayal gücüne açılan kapıyı aralıyor; okurlarını masalsı ve gizemli bir dünyanın sınırlarında dolaştırıyor.
Kişilikleri birbirinden fazlasıyla farklı üç genç kız, hayatı aydınlatan sanatın, bilginin ve cesaretin anahtarlarını ararken, kendileriyle yüzleşip mutluluğu ve aşkı buluyorlar.
Erkek kahramanlarını çok iyi anlayan ve anlatan; güçlü kadın kahramanlarını hayata çok yakın çizen ve aşkı en güzel yazan Nora Roberts, bu üçlemesinde okurunu hem heyecanlandırıyor hem de düşündürüyor.
 • Baskı Tarihi:
  2005
 • Sayfa Sayısı:
  345
 • ISBN:
  9753318332
 • Orijinal Adı:
  Key of Light
 • Çeviri:
  Mine Atafırat
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nurhan Işkın 
12 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Çok severek okuduğum üçlemenin ilk kitabı olan"Işığın Anahtarı" mitolojik ve gizemlerle dolu bir kitap. Malory Price 'ın ışığın anahtarını bulması için çıktığı bu yolda hem arkadaşlığın gücünü hem de aşkın gücünü tekrar keşfedip ışığa ulaşması gerekiyordu....

fatma eren 
05 Ara 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Puan vermedi

Polisiye, gizem ve fantastiğin mükenmel bir şekilde harmanlandığı bir kitap. Üç kayıp anahtar, anahtarları arayan üç güzel kadın, kadınlara ne pahasına olursa olsun yardımcı olmaya çalışan üç yakışıklı adam ve onların arayışları...

Kitaptan 2 Alıntı

Nurhan Işkın 
12 Eyl 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

Hem hayatını hem de işini aynı heyecanla yürüten ve herkesin aynı şeyi yapmasını bekleyen bir kadına saygı duymak doğaldı.

Işığın Anahtarı, Nora Roberts (Sayfa 113)Işığın Anahtarı, Nora Roberts (Sayfa 113)
Nurhan Işkın 
12 Eyl 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

Hiçbir şey gençliklerinde olduğundan farklı değildi.

Işığın Anahtarı, Nora Roberts (Sayfa 195)Işığın Anahtarı, Nora Roberts (Sayfa 195)