Tangled Serisi 1

Karmakarışık (Ciltli)

Emma Chase
Zengin, yakışıklı ve kendini beğenmiş Drew Evans ile güzel, zeki ve hırslı Katherine Brooks buluştuğunda işlerin karmakarışık hale gelmesi şaşılacak bir şey değildir. Drew Evans’ın işi, milyon dolarlık anlaşmalar yapmak ve New York’un en güzel kadınlarını tek bir gülümsemeyle baştan çıkartmaktır. Peki, öyleyse neden yedi gündür evden dışarı çıkmıyor? Neden mahvolmuş, sefil bir halde ve depresyonda? Ona sorduğunuzda size sebebinin grip olduğunu söyleyecektir fakat hepimiz bunun doğru olmadığını biliyoruz. Katherine Brooks, Drew’un babasının yatırım bankacılığı firmasında işe başladığı anda gösterişli playboyun hayatındaki her alanın bir karmaşaya sürüklenmesine sebep olmuştur. Profesyonel alandaki yarışları Drew’un cesaretini kırıyor, Katherine’e karşı hissettiği çekim dikkatini dağıtıyor ve onu yatağa atma girişimlerindeki başarısızlığı ise tamamen sinirlerini bozuyordur. Nasıl oluyordu da kadının biri çıkıyor ve ağzı iyi laf yapan çapkın bir adamı mahvolmuş, umutsuz biri haline getirebiliyordu? Hayatta asla sahip olmak istemediği tek şeyi gerçekleştirerek. ‘Karmakarışık’ dünyada en çok kullanılan kitap sitesi Goodreads’de yapılan oylamalar sonucu 2014’ün en iyi çıkış yapan kitabı seçilmiştir.
Yazar:
Emma Chase
Emma Chase
Çevirmen:
Deniz Beril Bacaklılar
Deniz Beril Bacaklılar
Tahmini Okuma Süresi: 12 sa. 16 dk.Sayfa Sayısı: 433Basım Tarihi: Nisan 2015Yayınevi: Ephesus YayınlarıOrijinal Adı: Tangled (Tangled #1)
ISBN: 9786055358884Ülke: TürkiyeDil: TürkçeFormat: Ciltli

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
433 syf.
·
Puan vermedi
·
24 saatte okudu
Baş karakterimiz drew'un ağzından anlatılmış. Şımarık, her istediğini elde eden biri taa ki kate'le tanışına kadar. Kate'i gittiği bir barda görür ve elde etmeye çalışır ama kızımız nişanlıdır ve onu reddeder. Bir kaç gün sonra bir şekilde iş yerinde karşılaşırlar olaylar başlar. Ve klişe olan söze gelelim "bana böyle davranan ilk kız, ilk defa böyle hissediyorum" diyip kızın peşini bırakmaz ve kıza birazcık gıcık haraketler ve sözlerde bulundu. Yine de yaptığı şeylerin farkına varıyor bu da iyi bir şey. Bakalım olaylar ilerleyen bölümlerde nasıl olacak bekleyip göreceğiz. Ve son olarak eklemek istediğim şeyse drew'un yiğeni çok sevimliydi.
Karmakarışık (Ciltli)
Karmakarışık (Ciltli)Emma Chase · Ephesus Yayınları · 2015797 okunma
Reklam
433 syf.
8/10 puan verdi
·
3 günde okudu
Klişelerle dolu bir kitaptan herkese merhaba. Zengin bir şirketin varisi ve o şirkette çalışan yakışıklı erkeğimiz Drew ve başarısını çok çalışmaktan alan güzeller güzeli Kate'in aşkını okuyoruz. Klasik bir şirket aşkı. Drew her istediği kızı elde eden bir tip ama gel görki şirketlerinde yeni işe başlayan kıza aşık olur. +18 sahnelerin çok olmasına rağmen severek okudum. Genelde şirket aşklarını severim. Eğer klişe bir kitap okumak istiyorsanız bence şans vermelisiniz. Yazar bize erkeklerin aklından geçenleri çok iyi anlatmış. Bir kadının erkeğin gözünden anlatımı bence çok iyiydi.
Karmakarışık (Ciltli)
Karmakarışık (Ciltli)Emma Chase · Ephesus Yayınları · 2015797 okunma
433 syf.
8/10 puan verdi
·
Beğendi
·
4 günde okudu
Erkek beyninde kadınların nasıl yer aldığını bizlere o kadar açık bir şekilde anlatıyor ki şaşırıp kalıyorsunuz okurken... Bakış açınızı değiştiriyor :) Kendine fazlasıyla güvenen bir insanın hayatının nasıl karmakarışık olduğunu anbean okuyorsunuz... İçerisinden alacağınız bir çok anlamlı söz ve davranış var... Keyifli okumalar.
Karmakarışık (Ciltli)
Karmakarışık (Ciltli)Emma Chase · Ephesus Yayınları · 2015797 okunma
Reklam
Reklam
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.