Kiralık Adam Aşk ve Cinsellik, Gurur ve İnat, Gitmekle Kalmak, İki Sevgili Arasında Hiç Bu Kadar Tartışılmamıştı

6,3/10  (17 Oy) · 
57 okunma  · 
7 beğeni  · 
703 gösterim
"Bir kadınla erkeğin birbirini anlaması, birbirini istemesi, birbiriyle anlaşması, birbirlerini çok seviyor olsalar bile neden bu kadar zor?" diye düşündü Hayal. Evet, Uğur'u seviyordu, onunla sevişmekten zevk alıyordu ama niye her sevişmelerinde sorun çıkıyordu? Birbirlerini bu kadar sever ve vazgeçemezken neden yatakta da, hayatta da anlaşamıyorlardı? Uğur ve Hayal mi anlaşamıyordu, yoksa ta başından beri Adem'le Havva da mı anlaşamamıştı?

Güçlü, başarılı ve çekici iş kadını Hayal, tutkuyla âşık olduğu genç, duyarlı, yakışıklı sevgilisi Uğur'u cinsel terapi yaptığı kadın hastalarıyla ne kadar paylaşabilecek? İkisinin de vazgeçemediği bu büyük aşkın öyküsünü bir solukta okuyacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2009
 • Sayfa Sayısı:
  248
 • ISBN:
  9786051060859
 • Yayınevi:
  Alfa Basım Yayım Dağıtım
 • Kitabın Türü:
Alev 
30 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 2 günde · 9/10 puan

Olayların çok çabuk gerçekleşmesi ve oradan oraya atlaması dışında gayet güzel bir kitaptı. Sadece sanki biraz daha uzun olması gerekliymiş gibi hissettim. Gerçi yazarın aşırıya kaçtığını düşündüğü kısımları kestiğini okumuştum yanlış hatırlamıyorsam ama. Sonu hiç beklediğim gibi bitmedi "ne ki sadece masallar mutlu sonla bitiyordu..."

Gülayşe Ertuna 
05 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Cesurca bir deneme. Dozunda bir erotizm ve sürükleyici bir hikaye. Güncel ve gerçeğe yakın. Uzun bir süre etkisinde kaldım. Okurken filmnini kafamda çekiverdim. Roman okurken benim kendime göre oyunlarımdan biridir,romanı film gibi düşünebilmek. Bu nedenle fazla tasvir olan romanları çok beğenmiyorum. Bir film gibi düşünürken hikayenin bütünlüğünü bozmadan tasvirler beynimde canlanmalı.

Kader karaş 
02 Haz 23:11 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Güçlü, başarılı ve çekici iş kadını Hayal, tutkuyla âşık olduğu genç, duyarlı, yakışıklı sevgilisi Uğur'u terapi yaptığı kadın hastalarıyla ne kadar paylaşabilecek? İkisinin de vazgeçemediği bu büyük aşkın öyküsünü bir solukta okuyacaksınız.

Merve Sönmez 
23 Ağu 19:32 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 5/10 puan

Akıcı bir dili var roman olaylar insanı kitabın içine çekiyor ancak çok fazla 18 cinsel içerik barındırdığı için benim için eksilerde puanım bu yüzden düşük

Kitaptan 1 Alıntı

Alev 
28 Ağu 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · 9/10 puan

... bu kez o Hayal'e bakıyordu, uzun uzun... Gözlerinin içine. Ve kadının gözlerinin ne kadar derin anlamlar yüklü olduğunu düşünüyordu. Bu gözler neler görmüş, neler geçirmişti, bu gözler neler anlatabilir, neler saklayabilirdi, bu gözler insanı alıp götürebilirdi.

Kiralık Adam, Yazgülü Aldoğan (Sayfa 28)Kiralık Adam, Yazgülü Aldoğan (Sayfa 28)