Roma, Ben Geldim!

7,5/10  (19 Oy) · 
35 okunma  · 
9 beğeni  · 
428 gösterim
Patronum acımasız bir cadı olsa da iyi bir işim, beni seven yakışıklı bir sevgilim vardı. Her şey yolundaydı yani… Ta ki sevgilimin bana söylemeyi unuttuğu küçük bir detayı öğrenene kadar. Nişanlıymış! Başkasıyla evlenecekmiş! Belki bu acıyla yaşayabilirdim, sevgilim patronumun oğlu olmasaydı… Ve ailem işe karışıp tehditler savurarak şirketi basmasaydı…

Hayatım bir anda altüst olmuştu. Ben de kaçtım. Roma'ya… Hayallerimin şehrine. Yeni bir başlangıç yapacak, her şeye sıfırdan başlayacaktım. Ama hiçbir şey umduğum gibi olmadı.

Roma'da hayat yeterince zorken, bir de asabi, kendini beğenmiş, suratsız patronuma tutuldum. Ah, ama ne tutulma!

Anı yaşayan bir İtalyan erkeği ile DNA'sına gelenek görenekler kodlanmış bir Türk kızı birlikte olabilir miydi? Yoksa yine mi hayal kuruyordum?

“Aşkın ve komedinin iç içe geçtiği, sımsıcak bir kaçış öyküsü...”
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2017
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786059232838
 • Yayınevi:
  Ephesus yayınları
 • Kitabın Türü:
Şeyda Serin 
24 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 4 günde · Puan vermedi

Kitap sarıcı ve akıcı bir kitap. Ama kimi yerinde midemin kaldıramadığı yerler vardı. O tarafları okuyamadan geçtim. Kitap çok sempatik ve güzeldi ama o tarafı okuyunca pişman oldum. İlk kez watpad kitabı okudum, biliyordum böyle bir şey olacağını. Keşke kapağa aldanmasaydım. Böyle durumlardan rahatsız olmayan ve watpad kitaplarını sevenler okuyabilir.