Saatçi

7,9/10  (12 Oy) · 
31 okunma  · 
7 beğeni  · 
696 gösterim
Soğuk bir Aralık ayı... New York sokakları. Aynı gece içinde işlenen iki korkunç cinayet. Katilin olay yerine bıraktığı, kadranı Ay Takvimi ile döşenmiş saatler ve uçuşup duran sorular: Bir insan ne kadar sürede ölür? Katil cinayeti işledikten sonra, olay yerine neden geri döner? Bir suçlu ne zaman yalan söyler? Birinin yalan söylediğini nasıl anlarız?
Deaver'ın artık efsaneleşen kahramanı, boynundan aşağısı felçli, suç uzmanı, üstat Lincoln Rhyme, sevgilisi Amelia Sachs ve ekibi soruşturmayı üstlenirler, fakat yüzyıllardır doğru işleyen şaşmaz bir saat kadar mükemmel kurulmuş bu oyunda adım adım çözüme ulaşmaya çalışırlarken, hayatın önemli sırlarından biriyle karşı karşıya geleceklerdir:
Hiçbir şey göründüğü gibi değildir...
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2008
 • Sayfa Sayısı:
  552
 • ISBN:
  9789944820493
 • Çeviri:
  Yunus Saltuk
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nurhan Işkın 
22 May 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Boynundan aşağısı felçli, suç uzmanı, Lincoln Rhyme ve sevgilisi Amelia Sachs ın cinayet mahallerinde buldukları ipuçları zeki katilin yakalanmasını sağlaya bilecek mi? Bulmacalarını bir araya getirip olayı çözebilecekler mi? Gerilimin düşmediği bir kitap sonu ile sizi şaşırtacak,okumanızı tavsiye ederim.

İsmail Güven 
21 Tem 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Deha olan bir katil ve zekası ile onu avlamaya çalışan bir dedektif.Kedi fare oyununda aklınıza gelmeyecek tuzaklar ve ip uçları bırakılsa da katil hep bir adım önde...Müthiş bir kurgu soluksuz okudum.Tavsiye ederim...

Esma Saatçı 
30 Mar 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Zeki bir katil, zeki bir polis ve gözünden bir bir şey kaçmayan bir profil uzmanı. Katmanlardan oluşan okuyucuyu zorlayan ve kitaplarda bulmaca çözmeyi sevenlere hitap eden güzel bir kitap. İlk defa en favori karakterim zekası ile kötü adam oldu. Tavsiye ederim.

Muzaffer Akar 
16 Nis 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Zeki dedektif çok iyi bir kurgu ve okunası bir roman. Kendi dalında çok başarılı okuyucuyu heyacanlandıran meraklandıran kitabı elinizden bırakamayacaksınız.