Şamanın Yükselişi

8,3/10  (4 Oy) · 
5 okunma  · 
3 beğeni  · 
51 gösterim
Tüm peygamberler ve ermişler hep aynı şeyi önermişlerdir insanlara; ölmeden önce ölün! Bunun ne anlama geldiğini uzun araştırma ve çalışmalar sonunda tam manası ile bulabildik. Mevcut dinsel kaynaklarda bunun yöntemi bir yana, yeterli tanımının dahi olmaması hepimize garip geldi. Böylesine önemli bir konunun insanlardan adeta gizlendiğine kesin olarak eminiz.

Bu kainatın mayasının hayal olduğuna şüphemiz yok, eldeki tüm bilgiler ve bazı şahsi deneyimlerimiz bunu göstermekte. Dolayısı ile ölmeden önce ölme önerisi, insanların içinde yaşadıkları bu yanılsama dünyasından çıkmaları ve Tanrı katına yükselmelerini içeriyor. Tıpkı İsa Mesih’in yükselmesi gibi, tıpkı Hz. Muhammed’in miracı gibi…
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2017
 • Sayfa Sayısı:
  256
 • ISBN:
  9786058250802
 • Yayınevi:
  Volkan Kitap Yayınları
 • Kitabın Türü:
Tulpar 
26 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

İlk defa okuyacaklar için serinin ilk kitabından başlamalarını öneririm. Ana karakterin hikayesi, karakter gelişimi ve sınırları ilk kitaptakine göre daha az, zaten çok çok akıcı olduğu için 1 hafta içerisinde her iki kitabı da bitirebilirler. Fikri manada bir şey öğrenmekten ziyade vakit geçirmek için okuyanlar için harika bir seçim. Yazar heyecanı, aksiyonu iyice tepeye çıkardıktan sonra bitirmeyi iyi biliyor, bu yüzden seri daha çekici bir hale geliyor.