Senin Yerinde Olsaydım Kayıp Günlükler Serisi 1

6,6/10  (16 Oy) · 
32 okunma  · 
8 beğeni  · 
1.195 gösterim
Bu sayfalar, bir kadının yasaklı dünyasına açılan gizemli bir kapı.  Kapının ardında ise sıradan birinin asla hayal edemeyeceği bir dünya saklı; acının zevkle, korkunun aşkla karıştığı bir dünya. Tutkunun önüne ne gelirse yakıp küle çevirdiği o ilkel ateşin ve aşkın en saf hali gizli bu satırlarda. Ne duyarsan duy ya da ne görürsen gör devam edebilecek, bana hazzın ve acının en büyüklerini yaşatan gizemli adamın kim olduğunu çözebilecek kadar cesur musun ? Benim yerimde olsaydın cevabın ne olurdu ? 

Sıradan bir lise öğretmeni olan Sara McMillan'ın cevabı evetti. Ta ki bir rastlantı sonucu okuduğu o günlükteki kayıp kadını bulmaya çalışırken, git gide hiç tanımadığı o kadına benzediğini onun hayatını yaşamaya başladığını fark edene kadar. Rebecca'yı içine çekip yutan, parlak ışıklarla dolu sanat dünyası Sara'ya boyun eğecek miydi? Yoksa onun da sonu bu ateşli, gizemli ama bir o kadar da tehlikeli adamın kollarında mı gelecekti? 


Kimdi bu adam? Peki, ya ben kimdim? Korku, nasıl böyle baştan çıkarıcı olabilirdi? 

 

Öğrenmeye hazır mısın?
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2015
 • Sayfa Sayısı:
  328
 • ISBN:
  9789759998141
 • Orijinal Adı:
  If I Were You
 • Çeviri:
  Hülya Bakça
 • Yayınevi:
  Arkadya Bitter
 • Kitabın Türü:
Şule ALTAN 
24 Tem 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Arkadya Bitter'in ilk kitabını da okumuş olduk.Arkadya belki de yayınevleri arasında çizgisi en çok belli olan yayınevi.Bu kitap "Bitter" den çıkma olsa da içinde belli unsurlar vardı "Ben Arkadya'dan çıktım!" diyen.
Gizem, aşk ve tutku ön plandaydı.Ana karakterin bazı saçma davranışları olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.Yazar sanki bazı yerlerde "Ah, kitapta şu da bulunsun." demiş.
Serinin adı "Kayıp Günlükler Serisi".Saygıdeğer yazar günlükten başlamış, iş telaşına oradan aşk üçgenine ve son olarak sevgili anlaşmazlıklarına uğramış.Üç yüz küsür sayfalık kitapta bu kadar konu olunca haliyle bazı şeyler yarım kalmış.
Kitabın genel anlatımı akıcı ve güzeldi.Bir solukta okudum.Tasarımını da beğendim.
Puanım : 7/10