Şeytanın Labirenti

7,8/10  (21 Oy) · 
88 okunma  · 
18 beğeni  · 
1.266 gösterim
Bu işaret ilk kez 4. yüzyılda Roma lahitlerinin üzerinde görüldü.Daha sonra 16. yüzyılda bir İspanyol elyazmasıyla yeniden ortaya çıktı.Şimdiyse burnumuzun dibinde, tarihi bir binanın altında esrarının çözülmesini bekliyor.Kitapları her zaman en çok satanların arasında yer alan John Saul, otuz yılı aşkın süredir hayal gücünün derin">derinliklerindeki karanlık diyarlardan ilham alan eserlere imza atmaktadır. Her yeni kitabında, en derinlerde sakladığımız korkularımızla kedinin fareyle oynadığı gibi oynama konusunda daha da ustalaşmış ve her defasında işe biraz daha heyecan katmayı başarmıştır. Söz konusu Saul ise, endişenin sınırlarını zorlamak ve insanları korkularıyla yüzleştirmek asla ürkütücü bir iş değildir.
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2009
 • Sayfa Sayısı:
  453
 • ISBN:
  9786055872618
 • Orijinal Adı:
  The Devil's Labyrinth
 • Çeviri:
  Deniz Güreler
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:
Elif Peksöz 
15 Şub 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · Puan vermedi

4. Yuzyildan günümüze gelen bir ambigram ve onun hikayesi anlatiliyor.tabi bu arada kisilerin basindan gecenlere de yer veriliyor. Babasinin ölümünden sonra annesi biriyle görüşmeye baslayinca ve okulda da problemleri olunca okul değiştirip karma yatili okula gecer. Kizlarin yatakhanesinde basilan iki sevgiliden erkek olan kurtulurken kiza ceza verilir. Kizin bedeninde seytan vardir ve bu cikarilir. Videosu papaya gonderilir. Papa gerçeğin gorunenden farkli olduğunu anlayip hemen oraya gitmeye karar verir ve gider.
Olaylar müthiş akıcı bir kalemle anlatılmış.o kadar surukleyiciydi ki sabah başladım aksama bitti.çevirisi de iyiydi.ancak yazar hic ters köşe yapmadi bütün sirlar sondan cooook once ortaya çıktı.yine de okuma istegi bitmiyor ama bende hayal kırıklığına yol acti.ben severek ve heyecanla okudum.umarim siz de seversiniz.kitapla kalin