Sınırsız Güç Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu

7,2/10  (36 Oy) · 
110 okunma  · 
28 beğeni  · 
1.326 gösterim
Evet, yaşamda istediğiniz herhangi bir şeyi yapabilir, yaratabilir, başarabilir ve elde edebilirsiniz. Zihinsel gücün sihiri konusunun en büyük ustası olan Robbins, bu sayfalarda kendi kendinizi nasıl kullanacağınızı göstermektedir. 0, hırsla ve incelikleriyle; ne isterseniz olabileceğinizi, ne yapabileceğinizi ve ne yapamayacağınızı zihninizin durumunun belirlediğini, tüm başarılı sonuçların modellenebileceğini ve aynen tekrarlanabileceğini göstermektedir Size; dakikalarla ifade edilen sürelerde zihninizin korkuları yok etmek için nasıl yeniden programlanacağını, vücudunuzun çok sağlıklı ve enerjili olması için hangi yakıtların kullanılacağını, diğer kişilerle olan ilişkilerinizi nasıl geliştireceğinizi, nasıl ikna edici bir iletişimci olunacağını ve karşılaştığınız herhangi bir kişiyle ahengin anında nasıl sağlanacağını, diğer kişilerin başarılarını kendiniz için tekrar nasıl modelleyeceğinizi, zenginlik ve mutluluğun beş anahtarını. Asıl Başarı için nasıl ustalaşılacağını açıkladıkça; coşkusu salgın hastalık gibi herkese bulaşmaktadır.
Robbins onu kişisel başarının yeni bilimi olarak adlandırmaktadır. Siz de onu hayatınızda karşılaştığınız en iyi şey olarak adlandıracaksınız.
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  1996
 • Sayfa Sayısı:
  431
 • ISBN:
  9789751004901
 • Çeviri:
  Mehmet Değirmenci
 • Yayınevi:
  İnkılap Kitabevi
 • Kitabın Türü:
Necmiye 
14 Nis 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

içindeki alıştırmalarıyla farklı bir kişisel gelişim kitabı olmuş,bunları uygulayabilen için bir ders kitabı niteliğinde,ben okudum,uygulayamadım,Genellikle öyle olmaz mı, keşke okuduğumuz kitaplardan tam anlamıyla faydalanabilme imkanımız olsa,içerisindeki sağlık la ilgili öneriler ne derece doğru ve uygulanabilir durumda bilmiyorum ama ,denemeyedeğer bilgilerle dolu

Zafer DENİZ 
24 Şub 2016 · Kitabı okudu · 6/10 puan

yazarın dediğine göre bu kitap diğer kişiler üzerindeki gücünüzle ilgili değildir. Evet, yaşamda istediğiniz herhangi bir şeyi yapabilir, başarabilir ve elde edebilirsiniz. Zihinsel gücün sihiri konusunun en büyük ustası olan Robbins, bu sayfalarda kendi kendinizi nasıl kullanacağınızı göstermektedir. Ama ben okurken çoğu yerde bu adam taklitçiliği mi öneriyoe diye düşünmüştüm.

Emrah KARACAOĞLU 
25 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Ne yalan söyleyim çok beğenmesemde arada bir çıkan başarı öykülerini merak ettiğim için okudum. Adından da anlaşılacağı gibi başarının sırlarından bahsediliyor genel anlamda. Arada anlatılan başarı öyküleri olmasa bir ders kitabı havasında. Gerçi başarı hikayelerinin bazılarıda tekrar tekrar anlatılmış ama yapacak bir şey yok.

Melek 
11 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

Kitabi okudugumda 16 17 yaslarindaydim. Söyle söyleyim; o zamanin yasam kosularindan hangisine katilmak istediysem hep birinci geldim. Genclere ve Genc hissedenlere Basariyi elde etmek isteyenle Tavsiye ederim.

mustafa yılmaz 
30 Haz 2016 · Kitabı okudu · 22 günde · Beğendi · 9/10 puan

NLP'ye merak duyanlar mutlaka bu kitabı okumalı, İçerisindeki örneklerle teknikler daha da pekişiyor. Teknikler sistematik bir şekilde uygulandığında mutlaka yararını göreceksiniz...

Gökhan Taşpınar 
02 Kas 2015 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 8/10 puan

Kişisel gelişimle ilgili okuduğum ilk kitaplardan...İnsanın önündeki en önemli engelin yine kendisi olduğunu vurgulayan güzel bir çalışma...

Elsad 
27 Ara 2013 · Kitabı okumadı · Puan vermedi

bu kitabı bir defa okudum hastası oldum.şimdi ikinci kez okuyorum.atladığım yerleri yeniden okuyorum

fatma yologlu 
10 Ara 2014 · Kitabı okuyor · Beğendi · 10/10 puan

kendini geliştirmek isteyenlerin okuması gereken bir kitap

Kitaptan 7 Alıntı

Pınar 
21 May 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"Başarıya inanırsanız; o sizi başarmak için güçlendirecektir. Başarısızlığa inanırsanız; o mesajlar sizi başarısızlığa yönlendirecektir."

Sınırsız Güç, Anthony Robbins (Sayfa 62)Sınırsız Güç, Anthony Robbins (Sayfa 62)
Pınar 
21 May 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"İnanç kesin olarak mükemmelliğe açılan bir koridordur. Çünkü ondan ayrı ve ona karşı durağan kalan hiçbir şey yoktur."

Sınırsız Güç, Anthony Robbins (Sayfa 63)Sınırsız Güç, Anthony Robbins (Sayfa 63)

Mükemmelliği başaranlar, beyinlerinin en becerikli kısımlarına ulaşarak, ondan yararlanmada usta olanlardır. onları diğerlerinden ayıran budur.

Sınırsız Güç, Anthony Robbins (Sayfa 56)Sınırsız Güç, Anthony Robbins (Sayfa 56)
Ömer Faruk Erdoğan 
28 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

İyiliği, hastalığı, sefaleti, mutluluğu, zenginliği, fakirliği yapan; zihindir.
-Edmund Spencer

Sınırsız Güç, Anthony Robbins (Sayfa 39 - İnkilâp Yayınları, 14. Baskı)Sınırsız Güç, Anthony Robbins (Sayfa 39 - İnkilâp Yayınları, 14. Baskı)
Şeyma Nur 
 03 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Davranışlarınız içinde bulunduğunuz durumun sonucudur ve bu davranışlarınız nesneleri görüntülemeniz, kendi kendine söylemeniz vb. şeylerden oluşan iç temsiliniz tarafından yaratılır.

Sınırsız Güç, Anthony RobbinsSınırsız Güç, Anthony Robbins