Sisli Dağların Ötesinde Highlander Serisi 1

8,2/10  (13 Oy) · 
27 okunma  · 
9 beğeni  · 
539 gösterim
Ona sahip olmak için her şeyini, hatta ruhunu vermeye hazırdı...

Baştan çıkarıcı bir İskoç lordu...

O, savaş meydanındaki ve yatak odasındaki meziyetlerinden dolayı bütün krallıkta Hawk olarak bilinirdi. Hiçbir kadın onun dokunuşuna karşı koyamazdı ama içlerinden biri bile onun kalbine ulaşamamıştı - ta ki intikam peşindeki bir peri tarafından günümüz Seattle'ından Ortaçağ'ın İskoçya'sına getirilen Adrienne de Simone'a kadar. Ait olmadığı bir yüzyıla hapsolan, fazlasıyla cesur, çok konuşan bu kadın bir 16. yüzyıl çapkını için gerçek bir sınavdı. Hawk ile evliliğe zorlanan Adrienne, onu kendisinden uzak tutacağına yemin etmişti ancak yakışıklı lordun tatlı baştan çıkarışı yeminini bozmasına sebep olacaktı.

Zamanda tutsak olmuş bir yabancı...

Adrienne'in kusursuz dudaklarında zampara lord için kusursuz bir 'hayır' cevabı vardı ama Hawk, ona adını tutkuyla söyleteceğine ve onu arzuyla yalvartacağına dair ant içmişti. Ne farklı zamanlardan gelmeleri ne de aralarındaki mesafe onun aşkını kazanmasına mani olacaktı. Adrienne tutkulu kalbinin telkinlerine uymak konusunda tereddüt etse de tüm çekinceleri Hawk'ın kararlılığı karşısında eriyip gidecekti...
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2013
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9789944826365
 • Orijinal Adı:
  Beyond the Highland Mist
 • Çeviri:
  Özge Burçak Aydınalp
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:

Adrienne de Simone ile Sidhcach James Lyon Douglas aşkını anlatan bir romandı. Erkek güçlü karakterine rağmen masum bir delikanlı yüreğini taşır ama belli etmeden tabi. Nam salmıştır sevgili Hawk'ın kadınları baştan çıkarıp müptela etmesi. Şaka yollu silah arkadaşı ve kardeşi sayılan Grimm bir dilek tutana kadar.Şartlar hazır olunca Finnbheara - Peri kralı- ona hayatının oyununu oynamaya karar verir . Gelelim sevgili Adri'ye daha önceden deneyimleriyle gelen, hayatta yakışıklı erkeklerden nefret ettiği kadar hiçbirşeyden nefret etmiyor. Bu iki zıt bir araya gelsin de bana da okumak düşsün. Keyifli okumalar :)

Nur D. 
19 Nis 02:10 · Kitabı okudu · 2 günde · 6/10 puan

Sevdim mi sevmedim mi? Bilmiyorum. Yani kötü değildi ama iyi de değildi. Karakterler neyi niye yaptılar hep bir soruydu benim için. Sahneler ve karakterlerin bazı konulardaki ısrarları zorlama kaçmış. Ana karakterler arasında sağlıklı bir diyalog da yok. Ne ara ne için aşık oldular belirsiz. Bir tek akıcıydı. Böyle fazla tıkanmadan okunup gidebiliyor.

Ceren Çetinkaya 
31 Mar 02:51 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bu seriyi bayılarak okudum. İskoçyalı hayranlığım bu kitapla başladı :) P.C. Cast'ın tanrıça serisini de bayılarak okumuştum. Konu olarak birbirlerine benziyorlar zaten. Zamanda geri gitme ya da ileri gitme her ikisi de. Çok eğlenceli ve hızlı okunan kitaplar. Ben seve seve okudum ve favori kitaplarım arasında :)