Son Söz Aşkın Bridgertons Serisi 3

9,0/10  (25 Oy) · 
121 okunma  · 
24 beğeni  · 
1.102 gösterim
Şahane Bir Kadının Gizli Günlüğü, Yüreğe Söz Geçmiyor, Bana Sevdiğini Söyle adlı çok okunan kitaplarından sonra yeni kitabıyla beklenen, Epsilon okurlarının zevkle takip ettiği yazar Julia Quinn`den yepyeni bir roman.

Günümüzün Jane Austen!i.

JILL BARNETT

Julia Quinn sizi tatlı düşlere sürükleyecek.

ROMANTIC TIMES

Sophie Beckett, aslında bir kontun kızı olmasına rağmen ne Leydi Bridgerton`un meşhur maskeli balosuna gideceğinin ne de Beyaz Atlı Prensi`nin onu orada beklediğinin hayalini kurmaya cesaret edebilir çünkü kibirli üvey annesi tarafından köşkün hizmetçisi olarak kullanılmaktadır. Ama daha sonra, gizlice içeri girmeyi başardığı baloda çekici ve yakışıklı Benedict Bridgerton`un güçlü kollarının arasında dans ederken kendini kraliyet ailesinden birisi gibi hisseder. Yalnız ortada bir sorun vardır, saat geceyarısını gösterdiğinde bu sihrin sona ermesi gerekmektedir.

Kimdi bu olağanüstü kadın? O büyülü geceden sonra, gümüş elbiseli kadının güzelliğiyle adeta kör olmuş Benedict`in gözü başkasını görmez, ta ki kendini, ona garip bir şekilde tanıdık gelen hizmetçi kıyafeti giymiş o alımlı kadını içine girdiği tatsız durumdan kurtarmak zorunda hissedene kadar.
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2010
 • Sayfa Sayısı:
  416
 • ISBN:
  9789944822831
 • Orijinal Adı:
  An Offer From A Gentleman
 • Çeviri:
  Serap İşıkçıus
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özlem Ekiz 
06 May 21:12 · Kitabı okudu · 5 günde · 10/10 puan

Bridgerton serisinin en güzel romanıdır bence. Hikayenin yarısı Külkedisi masalından alıntılarla gidiyor ama o bölümlerde bile bir özgünlük kendini belli ediyor. Külkedisi hikayesinden sonra hikaye daha da güzelleşiyor. Sophie'nin sakar halleri kadar göründüğü gibi saf olmaması, çektiği acılar, Benedict'e duyduğu büyük sevgi beni çok etkilemiştir. Ve Benedict Bridgerton... O nasıl bir adamdır! 3 sene boyunca sevdiği kadının peşinden koşan, sanatçı ruhuna sahip, çapkınlığı tamamen geride bırakan, erkek kardeşleri arasında en olgun olan aşık olunası,canımın içi!! En sevdiğim Bridgerton o oldu benim için. Sonlara doğru Benedict gerçeği tesadüf sonucu öğrenince Sophie'yle tartışmaları çok üzücüydü ama tatlıya bağlandı.

Ah o Sophie'nin üvey annesi yok mu? İnanın Külkedisi üvey annesinden bu kadar çekmemiştir. Sonunda hak ettiğini buldu ama geberisice.

şule uzundere 
07 Haz 2016 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 10/10 puan

Romantik tarihi kitapları okumayı seviyorum. Bu türde favori yazarım Judith Mcnaught’tı ama Julia Quinn’in onu geçtiğini söyleyebilirim. Judith Mcnaught’ın sevmediğim kitapları var ama Julia Quinn’in okuduğum üç kitabına da bayıldım. . Judith Mcnaught kitaplarını bazen uzatabiliyor. Çok sevdiğim bir kitabında bile bazı bölümleri okurken sıkılabiliyorum ama Julia Quinn’in okurken sıkıldığım bir sayfası bile yok. Bu yüzden yazarın bütün kitaplarını okumaya karar verdim. Son Söz Aşkın bildiğimiz Kül Kedisi masalının 1800’lü yıllar İngiltere’sine uyarlanmış bir versiyonuydu ve çok zevk alarak okuduğum bir kitaptı. Sıcak yaz günlerinde sizi mutlu eden bir şeyler okumak istiyorsanız gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

haribu 
21 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

serinin ilk iki kitabından sonra resmen can suyu :) muhteşem anlatım ne diyebilirim ki...karşılıklı diyaloglar,iç sesler,atışmalar sataşmalar...açıkçası ilk 2 kitaptan sonra bu kardeşlere ara vermiştim çünkü birbirine çok benziyordu ,haliyle bunu da okumayı erteledim.benim açımdan muhteşem geri dönüş oldu,bayıldımmm,dün gece saat dörde kadar bırakamadım elimden ,çok seviyorum böyle hikayeleri :) önce ay dedim yoksa bu Sindirella mı olacak ki arka kapak yazısı bu yöndeydi,ama çok şükür olmadı :) Benedict ,şu an eennn çok sevdiğim sensin,düşündükçe bile gözlerim kalp kalp oluyor..keşke kitaplarda yaşayabilseydik :( Maskeli gizemli Leydi,sonra güzel hizmetçi Sophie...bence okuyun,hatta seriye bu kitapla başlayın ;)

PINAR DEĞİRMENCİ 
10 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Bridgerton serisi 3
Evet ikinci Oğlumuzun hikayesi
Ruhun hikayesi
Ve Aşkın
Hoş ve cok dokunaklı bir kitaptı özellikle bir yerinde çok ama çok Duygulandım
SEN BENİM VAR OLMA NEDENİMSIN Benedict DÜNYAYA GELMEK İÇİN TEK SEBEBİMSİN
Çok güzeldi çok başlarda sıkıldım gibi oldu ama sonrası harikaydı bu çocuğun böyle ruhunu yansıtmasi insanı çok etkiliyor kitap gerçekten iyiydi10/8
Şimdi geldik ailenin çılgın çocuğu Coline :)

FATMA AKSU 
17 Tem 13:13 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

BRİDGERTON SERİSİNİN ÜÇÜNCÜSÜ. TAM BİR PERİ MASALI CİNDERELLA HİKAYESİ. SOPHİE GİZLİCE BALOYA GİDER VE BALODA BENEDİCT BRİDGERTON'LA TANIŞIR. AMA SAAT GECE YARISI 12 OLUNCA SOPHİE BALOYU TERK EDER. BENİDİCT E KALAN TEK BİR ELDİVEN AŞKINI ACABA BULABİLECEKMİ?....

Kitaptan 8 Alıntı

Hatice 
13 Mar 10:11 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Her zaman başka seçeneklerimiz vardır. Biz buna özgür irade deriz.

Son Söz Aşkın, Julia QuinnSon Söz Aşkın, Julia Quinn
Hatice 
07 Mar 15:49 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Umut bile edemeyeceğin şeyleri dilersen yalnızca hayal kırıklığı yaşarsın.

Son Söz Aşkın, Julia QuinnSon Söz Aşkın, Julia Quinn
Hatice 
10 Mar 10:03 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Güzel bir kadının dans edememesi. Bu doğaya karşı işlenmiş bir suçtur.

Son Söz Aşkın, Julia QuinnSon Söz Aşkın, Julia Quinn
şule uzundere 
22 May 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Okullara giriş iznimizin olmama sebebinin, böyle bir durumda siz erkekleri her konuda geçecek olmamız olduğunu düşünüyorum.

Son Söz Aşkın, Julia QuinnSon Söz Aşkın, Julia Quinn
şule uzundere 
22 May 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Sıkıcı hayatını sevmenin tek nedeni coşkulu ve heyecanlı bir hayat yaşamamış olman.

Son Söz Aşkın, Julia QuinnSon Söz Aşkın, Julia Quinn
şule uzundere 
22 May 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Benden nefret ettiğini bilerek yaşayabilirim ama sensiz yaşayamam.

Son Söz Aşkın, Julia QuinnSon Söz Aşkın, Julia Quinn