Tatlı Cazibe Sweet Trilogy 4

9,0/10  (20 Oy) · 
36 okunma  · 
17 beğeni  · 
429 gösterim
Kötü çocuk Kaidan Rowe hayatta istediği her şeye sahiptir: şan, şöhret, yetenek… Ve tabii güzel kızlar. Ama kızları baştan çıkarıp günaha teşvik etmek onun görevinin bir parçasıdır. Çünkü o, İblis Düklere hizmet etmekle görevli bir Nefildir ve Düklere karşı gelmek, ölmek demektir. Neyse ki Kaidan işini severek ve çok iyi yapar. Ta ki tatlı, cesur ve de iyi kalpli Anna Whitt ile tanışana dek. İblisleri yeryüzünden temizlemeye kararlı bir Nefil olan Anna, iyi ile kötünün savaşına öncülük ederken Kaidan'ı da hiç tatmadığı duygularla yüzleşeceği bir başka savaşın içine çekecektir.

Tatlı Şeytan serisinin dördüncü ve son kitabında olaylar bu kez gizemli yakışıklı Kaidan Rowe'un ağzından anlatılırken, okurlar onun o soğuk ve kendinden emin görüntüsünün altındaki kırılgan âşığı tanıma fırsatı yakalayacaklar.
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2016
 • Sayfa Sayısı:
  565
 • ISBN:
  9789759999544
 • Orijinal Adı:
  Sweet Temptation
 • Çeviri:
  Bige Turan
 • Yayınevi:
  GO! Kitap
 • Kitabın Türü:
Dilek 
01 Haz 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Puan vermedi

Kitapta farklı olaylar yoktu ilk üç kitabın esas oğlan -Kaidan- gözünden anlatımıydı. Farklı kısımlar, iki ana karakterin bir arada değilken Kaidan'ın neler yaptığı ve neler hissettiğiydi. Bence diğer kitapları okuyan ve esas oğlanın hislerini merak edenler için iyi bir fırsat bu kitabı okumak.

Kitaptan 7 Alıntı

Dilek 
 01 Haz 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Gözlerimi sımsıkı yumdum, cevabımı verirken dağılmamaya çalıştım. "Ona da açık açık söyledim; bizim bir geleceğimiz yok, dostum. O yüzden keyfine bak. Sana bol şans."
Keşke bu sözleri iyi yüreklilikle ettim diyebilseydim. Keşke onlar adına mutluyum diyebilseydim. Doğru hareketi yapmak içimi rahatlatsaydı... Ama diyemezdim çünkü yüreğim kinle doluydu ve maalesef beni kemire kemire bitirecekti.

Tatlı Cazibe, Wendy HigginsTatlı Cazibe, Wendy Higgins
Dilek 
 02 Haz 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

İkinci kez üst üste buzluğu açıp benim için hazırladığı yemeklere baktım. Yemek istemiyordum çünkü yersem bitecekti ve o zaman avanak gibi onları seyredemeyecektim.

Tatlı Cazibe, Wendy Higgins (Sayfa 475)Tatlı Cazibe, Wendy Higgins (Sayfa 475)
Evie 
 12 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Anna ile olmanın sıkıntısı, onun bana her şeyi unutturuyor olmasıydı.Bana sanki kahramanıymışım gibi bakıyordu ve ben kim olduğumu unutuyordum.Çevresindeki dünyaya gülümsüyordu ve ben dünyanın çirkin bir yer olduğunu unutuyordum.Ondan neden uzak durmam gerektiğini, beni neden sevmemesi gerektiğini unutuyordum.

Tatlı Cazibe, Wendy Higgins (Sayfa 327 - GO Kitap)Tatlı Cazibe, Wendy Higgins (Sayfa 327 - GO Kitap)
Evie 
12 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Taylor Swift şarkısı söylediği için onu affedebilirdim çünkü orada dikilmiş, yemek pişirirken, benim için kendi elleriyle bir şey yaparken, çok şirin görünüyordu.

Tatlı Cazibe, Wendy Higgins (Sayfa 342 - Go Kitap)Tatlı Cazibe, Wendy Higgins (Sayfa 342 - Go Kitap)
Dilek 
 01 Haz 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Hayat denen bu şey şakaydı, kırıldığımız ve hiç umrumuzda değilmiş gibi yaptığımız, sonra bir parça duygu daha hissettiğimiz ve insanların bunu kullanıp bizi daha da kırdığı bu hayat...

Tatlı Cazibe, Wendy Higgins (Sayfa 195)Tatlı Cazibe, Wendy Higgins (Sayfa 195)
Evie 
 12 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Hiçbir zaman babam için, Anna için ya da aynı sebeple Tanrı için yeterince iyi olmayacaktım.Ancak eğer ben kendimle bir kereliğine bile, gurur duyarsam, işte o zaman gayet iyi bir başlangıç yapmış olacaktım.

Tatlı Cazibe, Wendy Higgins (Sayfa 258 - GO Kitap)Tatlı Cazibe, Wendy Higgins (Sayfa 258 - GO Kitap)
Evie 
 12 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Bunca zamandır dışarıdan bir şeyin gelip beni değiştirmesini beklemiştim; bana tekme atmasını, beni zorla başka bir hayata fırlatmasını...Fakat Anna`nın zirvedeki haline, tüm tehlikelere rağmen inançlarına köküne kadar sahip çıkmasına tanık olduktan sonra fark ettim ki, beni değiştiren,dışarıdan bir kuvvet olmayacaktı.
Bunu kendim yapmak zorundaydım.

Tatlı Cazibe, Wendy Higgins (Sayfa 257 - GO Kitap)Tatlı Cazibe, Wendy Higgins (Sayfa 257 - GO Kitap)