Tehlikeli Aşk deWarenne Dynasty Serisi 9

6,6/10  (5 Oy) · 
20 okunma  · 
3 beğeni  · 
695 gösterim
Bir Çingene'nin tehlikeli takıntısı...
Bir İngiliz'in tehlikeli arzusu...
Yasaklardan doğan tehlikeli bir aşk...

Küçük yaşta Roman köklerinden koparılıp varlıklı ve güçlü bir asilzade olarak yetişen Vikont Emilian St Xavier, içindeki Çingene'yi bastırmakta ve hakkındaki dedikoduları umursamamaktadır. Ancak Romanlar, annesinin İngilizler tarafından öldürüldüğü haberiyle kasabaya gelince Emilian'ın dünyası yerle bir olur.

De Warenne ailesinin ayrıcalıklı bir üyesi olan Ariella yaşıtlarının aksine sosyete, moda ve evlilikle ilgilenmeyen radikal bir düşünür ve gezgindir. Ta ki Romanlar Rose Hill'de kamp kurana ve Ariella onların karizmatik lideri Emilian'ın çekimine kapılana kadar… Emilian intikamı için mükemmel bir araç olarak gördüğü Ariella'yı kendisinden uzak durması konusunda uyarsa da genç kadın ona karşı koyamamaktadır. Ariella tehlikeli aşkı uğruna sonuna kadar savaşabilecek midir?

"Joyce, bu yeni de Warenne romanında da kendine has ateşli ihtirası, vahşi kaçamakları ve unutulmaz karakterleri harmanlamış. Kolay kolay unutamayacağınız bir hikâye…"
-Romantic Times Book Reviews-

"Brenda Joyce yine yeteneğini konuşturarak macera, yürekten tutku, değişen kaderler ve soluk kesici, dram dolu bir de Warenne hikâyesi örmüş."
-Fresh Fiction-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2013
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786053431503
 • Orijinal Adı:
  A Dangerous Love
 • Çeviri:
  Melda Dinçel
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Neşe McYksl 
15 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Emillian'ın melezliği nedeniyle çektiği sıkıntılar, İngilizler'in ırkçılığı, Ariella'nın inatçılığı üzerine iyi bir kitaptı diyebiliriz. ama ben bu kitaba o sonu yakıştıramadım. Çok yavan kaldı. arada bir çok olay oldu elbet ama işte oraları da siz okuyup görün beni daha fazla yormayın :p Yalnız ben Ariella'dansa abisi Alexi'nin kitabı olan Yemin'i okumak isterdim :/ ama naparsınız kütüphaneye ancak bu kitabı almışlardı.

Bilmiyorum okuduğum Judiht McNaught, Julie Garwood, Julia Quinn ve diğerlerinden sonra bu kitap bana o coşkuyu vermedi veremedi umarım sizler benim gibi düşünmezsiniz. Bu arada aslında seri 13 kitaplık bir seri ama ülkemizde ancak 8 tanesi yayınlandı ve bu yayınlanan 8 kitap serinin 6.kitabından başlıyor. İlk 4 kitapta çevrilir mi bilemem :p