1000Kitap Logosu
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi

Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi

Rövanş Zamanı, Warcross Serisi 2.Kitap

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.9
1.192 Kişi
2.477
Okunma
929
Beğeni
16,3bin
Gösterim
344 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 9 sa. 45 dk.
Adı
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi (Rövanş Zamanı, Warcross Serisi 2.Kitap)
Basım
Türkçe · Türkiye · Yabancı Yayınları · 21 Eylül 2019 · Ciltli · 9786052177365
Orijinal adı
Wildcard (Warcross #2)
Diğer baskılar
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi
Wildcard
Her şey mümkün. Bu sefer hayatları pahasına bir oyun başlıyor. Emika Chen, Warcross Şampiyonası’ndan sağ çıkmayı zar zor başarmıştı. Artık Hideo’nun yeni NöroLink algoritmasının ardındaki gerçeği bildiğinden, bir zamanlar hayranlık duyduğu, kendi tarafında olduğunu sandığı kişiye güvenemiyordu. Hideo’nun planlarını durdurmak için Emika ve Anka Süvarileri bir araya gelecekti. Fakat bilmedikleri bir şey vardı: Tokyo’nun neon ışıklı sokaklarını tehdit eden yeni bir tehlikeyle karşılaşacaklardı. Birileri Emika’nın başına ödül koymuştu ve Emika’nın hayatta kalmak için tek şansı Sıfır ve acımasız Kara Zırhlar’dı. Ancak Emika, Sıfır’ın aslında göründüğü gibi biri olmadığını çok geçmeden fark edecek ve koruması altına girmenin bir bedeli olacağını öğrenecekti. Bir ihanet zincirinin ortasında, özgür iradenin geleceği tehlike altındayken Emika, sevdiği adamı durdurmak için ne kadar ileri gidecekti? “Lu’nun gelecek için çizdiği dünyanın insanı içine çeken teknolojisi fazlasıyla gerçekçi. İnanılmaz hareketli fakat aynı zamanda duygusallık barındıran bir hikâye.” —Publishers Weekly, starred review “Kurgu fevkalade. İlk kitapta olanlara bağlanan bir sürü ufak detay var. Zorlama gelmeyen sürprizler ve karakterlerin gelişiminden gelen bir gücü var hikâyenin. Akıcı, yoğun ve muhteşem bir kitap.” —Kirkus Reviews, starred review “İnanılmaz ihanetlerle dolu, sürükleyici bir hikâye. Seri okumayı sevenler bu kitaba bayılacak.” —Booklist
7 mağazanın 6 ürününün ortalama fiyatı: ₺34,97
8.9
10 üzerinden
1.192 Puan · 141 İnceleme
Esra Çete
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi'ni inceledi.
344 syf.
·
3 günde
·
8/10 puan
Warcorss sadece bir girişti. Bu kitap ise tam derinlere daldı. Son sayfaya kadar düşmeyen temposuyla beni cidden şaşırtan bir kitap oldu. Bi kac mantık hatasi vardı ama onları göz ardı edersek okuduğum en yüksek tempolu ve zekice yazılmış kitaptı. Bilim kurgu sevmeyen bana bilim kurgu sevdirdi.
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi
OKUYACAKLARIMA EKLE
11
Esra Keskin
Wildcard'ı inceledi.
352 syf.
·
3 günde
·
10/10 puan
Warcross kitabının devam kitabı da hiç beni hayal kırıklığına uğratmadı. Yine 10 üzerinden 10luk bir kitaptı. Ilk kitap gibi okuma hızı yine aynıydı. Hep daha sonra ne olacak merakından 1 bölüm daha okuyayım diye diye kitap bitti.
Wildcard
8.9/10
· 2.477 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
16
raven
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi'ni inceledi.
344 syf.
·
10/10 puan
Wildcard İncelemesi
Serinin ilk kitabı sadece bir başlangıçmış! Nasıl okuyup bitirdiğimi anlamadım kitabı. Hiçbir sayfası beni okurken sıkmadı, gayet güzel aktı gitti. Karakterler benim için sıcak ve renkliydi. Okurken beni asla rahatsız etmedi. Olay akışı da çok güzel ayarlanmıştı, okurken sanki her şey yanı başınızda olup bitiyormuş gibi hissediyorsunuz. Kitabı bir süre önce okuduğum ve düşüncelerimi not almayı unuttuğum için şimdilik aklımda kalanlar bunlar. Fakat gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki fantastik kurgu seviyorsanız ve çevrenizde de sevenler varsa okuyun okutturun; pişman olmazsınız.
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi
OKUYACAKLARIMA EKLE
9