a

Armağan

0 üye
Hayat üzerine
Hayat size verilmiş en büyük armağandır.
Sayfa 57 - Elma YayıneviKitabı okudu
"Sevgi dolu ilişkiler kurup yürütmek isteyen insanlar için, harika bir cinsel yaşam Tanrı'nın çok özel bir armağanıdır. Ulaşmayı kesinlikle hak ettiğiniz ödülünüzdür."
Reklam
"Nice mücadeleyle, fırtınalar, tartışmalar, kırık kalpler arasında çocuklarını başarıyla büyüten anne-babalara da ödül verilmelidir. O çocukların büyüme sancıları çektiği yıllarda aralarında geçenlere rağmen, yine de o çocukları bir şey beklemeden seven anne-babalara. Bir ödül de, yıllarca kendilerinden verdikten sonra, çocuklarının gölgesinde yaşamayı reddeden, büyümeye devam eden, bağımsız olarak hevesle çalışan büyükanne ve büyükbabalara verilmelidir."
Dua 🤲🏼 Umut ☘️ Hediye 🎁
Gönderi kullanım dışı
"Bu değiş tokuşların önemine rağmen, yerel grup ve aile, başka durumlarda, aletlerle vs yetinmeyi bildikleri için, bu hediyeler ticaretle ve daha gelişmiş toplumlardaki değiş tokuşla aynı amaca hizmet etmez. Amaç, her şeyden önce manevidir, bundan maksat, oyunun içindeki iki kişi arasında dostça bir duygu yaratmaktır, eğer yapılan bu etkiyi yaratmamışsa her şey boşa gitmiş demektir..."
Sayfa 109
Reklam
18 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.