s

Sağlık

21 üye · 1 yeni gönderi
324 syf.
·
Puan vermedi
Çağınızın temel sorunu ve pek çok hastalığın müsebbibi stres ve stresle başetmeye dair çok güzel bilgiler var. Okunması gereken bir kitap diye düşünüyorum.
Stres ve Başaçıkma Yolları
Stres ve Başaçıkma YollarıAcar Baltaş · Remzi Kitabevi · 2016249 okunma
Kırmızı et yediğiniz her öğünde tükettiğiniz etin dört katı kadar sebze yemek gerekir. Etten gelen proton yükünü sebzeden gelen elektronla bu şekilde tamponlamak en iyi çözümdür. ~^~
DOĞAN KİTAP
Reklam
Modern tıp kurumu, kültürel ve genetik miraslarının insanları kendi başlarına yapmaları için donattığı şeyleri onlar için yapma çabasını temsil etmektedir.
Ayrıca Illic, tıbbileştirme tartışmalarına farklı bir boyut katarak "tıbbi sömürgecilik" kavramını ortaya atmakta ve zengin ülkelerde tıbbi sömürgeleştirmenin hasta edici boyutlara ulaştığına ve yoksul ülkelerin hızla bunu izlediğine değinmektedir.
Topuk Dikeni Kürü:
3 gün akşamdan sabaha kadar 1 yemek kaşığı çekirdekli kuru üzümü havanda ezip tülbentle topuğa sarınız. 3 günde 1 yemek kaşığı tatlı pul biberi havanda ezip akşamdan sabaha kadar tülbentle topuğa sarınız. 7. gün çekirdekli siyah kuru üzümü ve tatlı pul biberi karıştırıp havanda ezip 3 gün akşamdan sabaha kadar topuğa sarınız. Toplamda 9 gün bu kürün uygulanması topuk dikeni rahatsızlığına fayda saglar.
SÜTTEN KORKMAYIN!..
Çocuğunuza verebileceğiniz en büyük zarar onu devamlı bir kola ve gazoz içicisi-kola ve gazoz bağımlısı yapmanızdır. Bu kötü alışkanlıktan onu korumanızın en sağlam yolu ise evinize kola ve gazlı içecekler sokmamaktır. Renkli içecekler, her gün alınan, yemek masasının devamlı içeceği olmamalı. Bazılarının yaptığı gibi, buz gibi kolayı kafaya
Reklam
1.000 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.