15 Saniye

Andrew Gross

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
440 syf.
·
Puan vermedi
·
Beğendi
·
3 günde okudu
Nefes nefese bir hikaye, nefesinizi tutarak okuyacağınız bir kitap. Hikayenin kahramanıyla beraber yaşayacaksınız okuduklarınızı. Bazen kalp atışlarınızın elinizde olmadan hızlandığını hissedeceksiniz. Adrenalinizi yükselten aksiyon , duygu ve sürprizlerle dolu harika bir kitap olmuş. Kitabı elime aldığımda ancak 1 haftada okurum demiştim ama kitabı elinize alınca bırakmanız pek mümkün değil. Tam bir gerilim filmi tadında. İyi okumalar.
15 Saniye
15 SaniyeAndrew Gross · Arkadya Yayınları · 2014733 okunma
Reklam
440 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
·
7 günde okudu
Başarılı doktor Steadman konferans için gittiği kasabada rutin trafik kontrolünden geçerken sinirler gerilmişti. Polis memuru Martinez sert tavırları ile onu adeta çileden çıkarmıştı... Steadman bir cinayete tanık olmuş ve avukat olan arkadaşı Mike aramış ve yardım istemişti hesap etmediği ise arkadaşının evinde karşılaşacağı ikinci cinayetti.... Artık tüm kanıtlar onu işaret ediyordu ama daha fazlası ile karşılacağını ve hayatının kontrolünün elinden alınışına firari olarak şahit olacağından habersizdi... Polis merkezinde sosyal yardım biriminden Carrie 'yi arayıp suçsuzluğunu anlatmaya çalışsada başarılı olacağından şüphe duyuyordu... Birileri onun hayatını elinden almaya çalışıyordu ve bunun sebebini bir türlü çözemiyordu... Açıkcası ben kitabı okurken keyif aldım. Alışılmışın dışında bir polisiye,katil belli fakat kurgu ilginçti. Ben beğendiğim kitaplara ekledim...
15 Saniye
15 SaniyeAndrew Gross · Arkadya Yayınları · 2014733 okunma
440 syf.
·
Puan vermedi
·
4 günde okudu
Ünlü plastik cerrahı Dr. Henry Steadmanın bir konferansta konuşmacı olmak İçin gittiği yerde herhangi bir kural ihlali yapmamasına rağmen polisin onu durdurup korkutarak ceza yazmasıyla başlayan olaylar zincirinde gerilimi doruklarda tadacağınız bir romanı bizlere sunmuş Andrew Gross. Gerçekte masum olan ama sadece 15 saniye de tüm hayatını mahvedecek bir sorunla yüzleşir. Üstelik masumiyetini ispatlayacak olabilmesine rağmen kendisiyle oyun oynayan tuzak kuran Vance kızını kaçırmıştır ve teslim olursa kızını öldürmek ile tehdit etmektedir. Bu arada masumiyetine inanan eşi ve çocuğunun yaşadığı talihsizlik sonrası işine yeni dönebilen Carrie, polis sosyal yardım uzmanı olarak çalışır. Vance, geçmişte polislikten atılmış eşi gözlerinin önünde ölmüş ve kızı uyuşturucu etkisi ile yaptığı kaza sonrası bir kadın ve yeni doğmuş çocuğunun ölümüne neden olmuştur. Kızının uyuşturucu alıp hayatını mahvetme sebebi olarakta ünlü Dr. Steadmanı görmektedir. Daha ilk sayfasından itibaren olayda kendinizi bulup elinizden bırakamayacağınız, her cümlesinde gerilim, aksiyon ve bir gizemin olduğu kitap. Okuyacaklara keyifli okumalar.
15 Saniye
15 SaniyeAndrew Gross · Arkadya Yayınları · 2014733 okunma
Reklam
Reklam
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.