Adalet Peşinde Sherlock Holmes

8,1/10  (9 Oy) · 
44 okunma  · 
10 beğeni  · 
524 gösterim
Şimdi anlatacaklarımı hiç kimseye açıklamadığımı bilmenizi isterim. Halk arasında yaygın olan bir söylentiyi körüklemek istemediğim ve bir bilim adamının böyle şeylere inanmasının kötü karşılanacağını düşündüğüm için, soruşturma sırasında bile gizledim. Gazetenin dediği gibi, Basker-ville Şatosu'nun zaten kötü olan ününü daha da kötüleştirmek boş kalmasına yol açabilirdi. Bu iki neden, bildiklerimden azını söylememi haklı çıkarır sanırım, ancak size tüm bildiklerimi anlatacağım.
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2013
 • Sayfa Sayısı:
  316
 • ISBN:
  9786054715992
 • Çeviri:
  Ayşen Türkmen
 • Yayınevi:
  Altınpost Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Neslihan 
01 Şub 18:05 · Kitabı okudu · 4 günde · Puan vermedi

Sir Arthur Conan Doyle hayran olmamak imkansız.her sanatçının mutlaka hayatında bir karakter oluşturmak isteği her zaman vardır.Ve o oyle bir karakter oluşturuyor ki üstünde yıllar gecmesine rağmen hala adından soz ettiriyor ve hayali karakterden cikip gerceklige ulasabiliyor sherlock holmes. .bu gercekden büyük bir başarı...her sanatçının yapmak istediği bir hayaldir.
    Altinpost yayınlarının Adalet Peşinde aslında "Baskerviller'in köpeği" bence orjinal adıyla yayinlansa daha iyi olurr Çünkü aynı kitabı sırf adları değişik diye alma ihtimalinden dolayı.
     Konusu baskerviller satosunun cevresinde konusulan devasa bir köpek olduğunun kulakdan kulaga yayılmasi ve sir charles'in ölümüyle iddialarin gerçekliğinin araştırılması.
     İçerik, anlatım, merak açısından ve diyogolardan kesinlikle zevk alacağınız bir roman olmuş.kesinlikle okunmaya değer. ..