Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
232 syf.
6/10 puan verdi
·
Beğendi
Şimdi ki gençlerin yaşadığı veya öyle hissettiği sevgiyi aşkı acıyı anlatan duygulara yer veriyor. Gençler yaşadığını hissettiğini veya kapılıp gittiği duyguları bu kitapta görebilir. Hatta yaşamış gibi hissedebilir.
Bambaşka
BambaşkaKahraman Tazeoğlu · Destek Yayınları · 20124,298 okunma
Reklam
·
Puan vermedi
Kitabın arka sayfa yazısını okuyunca kitabı mutlaka okuma hissine kapılıyorsunuz. Arka kapakta yer alan şu sözlere bakar mısınız: "Ne sen gidebiliyorsun, ne ben kalabiliyorum", "ne seninle ağlayabiliyorum, ne de sensiz gülebiliyorum", "sen aşka aşıktın, ben üstüme alındım"... Önerebileceğim güzel bir kitaptı.
Bambaşka
BambaşkaKahraman Tazeoğlu · Destek Yayınları · 20124,298 okunma
232 syf.
·
Puan vermedi
Kahraman Tazeoğlu’nun Bambaşka kitabı gerçekten adı gibi bambaşka bir kitap. İçerisinde özlü sözler var... Özlü sözlerin yanında bir kaç tane kısa hikaye ve sevgiliye sitem mevcut... Akıcı ve kafiyeli yapıları ile okuması kolay ve oldukça etkileyici... Kısa hikayelerden ilki İrfan Amca’nın hikayesi. Bir aşk hikayesi değil ama göz yaşlarınızı tutmakta oldukça zorlanacağınız kesin. Hayatını değer verdiklerine ayıran ve değerlerini tek tek kaybetmesine rağmen hayata tutunan İrfan amcanın hikayesi... Saçlarını Rüzgara Satan Kız hikayesi ise çok farklı bir hikaye. İstanbul’da hayata dair bir ders niteliğinde fakat sizi en fazla etkileyen ise sonu... En sondaki aşk hikayesi ise bir çok sevipte kavuşamayanlar için yazılmış adeta. Bir tarafta sevipte kavuşamayan diğer tarafta ise sevipte ayrı kalması gereken... Nasıl yani derseniz kitabı okumanızı tavsiye ederim. Gerçekten bambaşka bir kitap...
Bambaşka
BambaşkaKahraman Tazeoğlu · Destek Yayınları · 20124,298 okunma
Reklam
Reklam
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.