Beni Buna Zorlama

7,7/10  (9 Oy) · 
25 okunma  · 
7 beğeni  · 
349 gösterim
Vefa Enver... romantik komedinin kraliçesi, önce kitap'ım da tabii, bu kitap da daha önce hiçbir yerde okumadığınız romanı.
kitapta neler mi oluyor?

Buse kaan'ı, Zeynep işini, zorlu ise erkeklere aşk oyununu öğretmeyi seviyor... "aşkın seni yönetmesine izin verme, sen aşkı yönet!" diyen Zorlu'yu ise asistanı Melek yönetiyor.

Zeynep işine düşkün, Buse'nin olağanüstü güzelliği yanında kendi güzelliğinin pek de farkında olmayan bir kadın, zorlu aşkının peşinde koşmayı bilmeyenlere akıl veren bir adam.

Evet, evet... ikisi de zengin, ikisi de tanınmış ailelerden geliyor. ah tabii Buse var bir de... Zeynep'in kardeşi, yani aslında kuzeni.
karışık gibi görünüyor değil mi?

Okuyunca çözecek, çözerken de eğleneceksiniz. Ve biliyoruz ki yeni Vefa Enver romanını da çok seveceksiniz.
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2011
 • Sayfa Sayısı:
  250
 • ISBN:
  6056262029
 • Yayınevi:
  Önce Kitap
 • Kitabın Türü:
Meryem Özalp 
07 Şub 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

İdare eder bi kitaptı. Her sey sanki gecistire gecistire oldu. Olaylar basladi ve bitti gibi. Daha iyi olablrdi biraz daha ayrintiya da gireblrdi. Konuya gelick olursak.. Alihan nami deger Zorlu bir copcatanlk sirrkti var erkeklere kizlari nasil tavliyacagi konsnda yardim edyr fln. Zeynep ise iş kolign teki. Alihan gordugu an etkilnyr ve onu kazanmaya calisyr zor olup basarsa da olaylar sonradn patlak wermeye basliyr. Alihani Zorlu bir surec bkliyr.