Bursa'daki Kaynana Cinayetlerinin Sırları Yaşlı Çanakkale Askerinin Yaşanmış Acı Hayatı

3,0/10  (1 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
20 gösterim
Sırlarımla ölmek istemiyorum.
Kitabımdaki katil kaynanaların kocalarına, çocuklarımıza, torunlarımıza yaptıkları, yapacakları hainlikleri herkesin bilmesini istiyorum. Katil kaynanaların kahpe cinayet tuzaklarından beni son anda Yüce Allahın elçileri kurtardılar.
Bu ailede yetişen ırkçı kızlarla evlenecek olan çocuklarınız kitabımdaki kurbanlar gibi öldüreceklerdir. Benim gibi kurtulan olursa tecrit edilecek, yıllarca mahkemelerde yalan yeminlerle iftiralara uğrayacak, anasından emdiği süt burnundan gelecektir.
Psikopat katil kaynanalar mahkemelerde hem suçlu hem güçlüdürler. Masum çocuklarımız ve torunlarımız için televizyonların, gazetelerin, polislerin ve bütün okurlarımın yardımlarını, ilgilerini çaresizce bekliyorum. Şahitler, deliller, belgeler, resimler hazır. Sessiz çığlımı duyuruna bir kere altın ödülü verilecektir. Ben yandım, çocuklarım, torunlarım yandılar. Başka çocuklarımız torunlarımız yanmasınlar.
Silaha değil de kaleme sarıldım.

Sırlarımla ölmek istemiyorum.
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2012
 • Sayfa Sayısı:
  92
 • ISBN:
  9786051273891
 • Yayınevi:
  Cinius Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ömer Levent 
 07 Oca 12:06 · Kitabı okudu · 2 günde · 3/10 puan

Kitabı bir troll grubunda görüp merak edip almıştım.Adamın öldüğünü öğrenince bir günde okudum.Öldüğüne dair kesin bir bilgi de yok tabii.Hikayenin gerçek mi yoksa kurgu mu olduğunu bir türlü anlayamadım.Adam yaşananlar hakkında pek ayrıntı vermiyordu.Büyük ihtimalle kendi aleyhine şeyleri de yazmamıştır ama adamın kaynanası ve karısından bahsederken epey hakaret savuşturması biraz gerçekçilik payı var diyor.Ya adam manyak ya da bunlar gerçek.Ayrıca adamın karımdan tiksindim diyip sonra seviyorum demesi de benim için adamın manyaklık oranını arttırdı.Yalnız hikayede bahsedilen çoğu kişi hakkında da gerçeğe dair bir bilgi yok.Bu da gerçek olamayacağını düşünüdürüyor.Bunlar dışında kolay okunabilir pek gizemli olmayan sıkıcı da sayılmayan bir kitap.