Büyümek Diye Bir Şey Yok

9,1/10  (14 Oy) · 
23 okunma  · 
13 beğeni  · 
254 gösterim
Dünyanın en özel insanı sen misin?
Kariyerin için çevreni genişletmekten hoşlanır mısın?
Sence yetişkin olmak hayata karşı kendini hazır hissettiğin heyecan verici bir aşama mı?
Üff. Bi’ yürü git.

Bu kitap diğerlerimiz için. Güzelim hafta sonlarını internette gezerek harcayan, yakışıklı bir çocukla sokakta el ele tutuşurken gerginlikten âdeta acı çeken, bütün gün boyunca eve dönüp pijamalarını giymenin hayalini kuran ve tam olarak ne zaman yetişkin olunduğunu merak edenlerimiz için. Yani işin özü, şu hayatın tüm tuhaflıklarını karikatür halinde görmek isteyenler için.

Sarah Andersen Brooklynli genç bir sanatçıdır. Bu kitap kesinlikle otobiyografik değildir. Alakası yok.
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2017
 • Sayfa Sayısı:
  112
 • ISBN:
  9786052991985
 • Orijinal Adı:
  Adulthood is a Myth
 • Çeviri:
  Dilara Anıl Özgen
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Leyla Doğan 
08 Oca 16:06 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Kitap insanların gündelik hayatlarında bir parçasını mutlaka bulacağı bir eser ben kitabı okurken adete kendimi gördüm gerçekten çok sevdim ve sizlere tavsiye ederim

Merve Akpınar 
15 Eki 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · 10/10 puan

Okurken sık sık aynı ben dediğim güldüren tespitler yapan hızlı okunan bir karikatür kitabı. Kesinlikle tavsiye ederim çok keyifliydi. Cizimler siyah beyaz ve her olaya bir sayfa ayrılmış. Bunun erkek versiyonu da çıksa güzel olur aslında. Bu ciltte sadece kadın yönünden ele alınmış hayat.

Zeynep Can 
18 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Sanırım yarım saatte bitirdim. Sonlarına doğru geldikçe: "N'olur bitmesin." diye ağlıyordum. Sosyal medyada gördüğüm çizimleri içinde mevcuttu. Ne yazık ki tüm kitapları Türkiye'de yok, yurtdışından ısmarlamak gerekecek.

Cansu Altprmk 
07 Kas 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · 8/10 puan

Çok çok eğlenceli bir karikatür kitabı. İçinde kendinizi bulacağınız güldüren çizimlerle dolu. Tek olumsuz yanı çabuk bitmesi. Bayan okuyuculara göre oluşturulmuş. Diğer kitaplarını sabırsızlıkla bekliyorum.

ozge 
16 Eki 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kısa sürede okunan, bir kadının yaşamından kesitlerin yer aldığı, eğlenceli , büyürken yaşananları komik bir bakış açısı ile ele alan bir karikatür kitabı. Kendinizden yada çevrenizden bir şeyler bulabileceğiniz, hayat üstünüze geldiğinde tebessümle okuyup, nefesleneceğiniz bir kitap.

kitap_kurdu_maydanoz 
22 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Tamamen hayattaki oluşan durumlardan oluşan bir karikatür -çizgi roman tarzı bir kitap.ve çok şirin ve güzel bir kitap.şahsen okuldayken okumaya başladım ve çok kısa bir süre sonra da bitirdim. Okurken gayet bazılarında güleceginiz bazılarında aynı ben diyeceginiz yada bir karikatürü çok yakın bir arkadaşınıza benzetebileceğiniz ve bazı karikatürler hakkında hos bir sohbet tutturabileceginiz bir kitap.