Çifte Tehlike

7,0/10  (4 Oy) · 
21 okunma  · 
1 beğeni  · 
558 gösterim
Bir süredir peş peşe birbirine benzer cinayetler işlenmekte ve İstanbul sahillerinde bulunan genç erkek cesetleri, seri cinayetler işleyen bir katili işaret etmektedir. Türkiye'de pek ender görülen bir durumdur bu. Asayiş Şubesi'nin emektar Baş Komiseri Hidayet'in bu soruşturmayı yürütmekte olan ekibi, hiçbir sonuca ulaşamamıştır.
Derken, bir lise öğrencisinin cesedi bulunur ve genç komiser Barış Şahin, hayatını tehlikeye atarak cinayetlerin gizemini çözmek üzere devreye girer...
Opel marka bir araba... Çok güzel iki kadın...
Florya'da bir köşk...
Yavaş yavaş ortaya çıkan ipuçları, genç komiseri, tüyler ürpertici katillere ve cinayetlerin çözümüne adım adım yaklaştıracaktır.
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2007
 • Sayfa Sayısı:
  277
 • ISBN:
  9789944820202
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Serdar Poirot 
12 Ara 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 8/10 puan

Dikkat spoiler içerir.
Nurten ve Nesrin, bekar ve zengin iki kadındır. Cinsel olarak psikolojik problemleri olan bu kadınlar genç erkekleri ağlarına düşürmekte ve onlarla ilişkiye girdikten sonra onları öldürmektedir. Sahillerde bulunan cesetlerden dolayı bu işe girişen Cinayet Masası baş komiseri Hidayet ve yardımcıları Selim ile Barış en başta hiç bir şey bulamaz. Ancak Barış'ın azmi sonucu baya bir bilgi edinirler. Suçüstü yapabilmek için Barış yem olarak kullanılacaktır. Acaba Nurten ve Nesrin bu yemi yutacak mıdır? Barış nasıl bir tehlikenin içindedir? Hidayet ekibinden şehit verecek midir? Bir solukta okunan bir roman.